Kategorie

Ceramic Blade

4,5 / 5 (154 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Rychle dodani, dobre zabaleno, noze jsou perfektni! Trochu neprehledny formular k zaplaceni zbozi kdyz chcete pouzit nejaky slevovy kupon nebo voucher.“

V ČR a SR působíme jako výhradní zástupci značek CERAMIC BLADE, MYPRESSI -TWIST, PIZZADOM a kuchyňského nádobí DOMO. Přinášíme novinky pro naše zákazníky. Stále rozšiřujeme nabídku na našem eshopu. Velkoobchodní a maloobchodní prodej.

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Ceramic Blade

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

Nože dobré. Bohužel už se 1 zlomil.

16. 3. 2014
Užitečné? Ano
Pavel

Nože jsou bez špičky a oproti keramickým nožům, které již vlastníme, mi nepřipadají tak ostré. Prostě jako obyčejné nože. Vyřízení objednávky a doručení proběhlo v pořádku.

23. 9. 2013
Užitečné? Ano
Lukáš

Možná, že za tu ceno to je odpovídající. Já však čekal lepší. Mlýnky jsou z plastu, zpracování působí při bližším prozkoumání levně, samotné plnění mlýnku je nešťastné a jeho chod je hlasitější než vysavač. Tedy nemohu být spokojen.

19. 7. 2013
Užitečné? Ano
Olga

Rychle dodani, dobre zabaleno, noze jsou perfektni! Trochu neprehledny formular k zaplaceni zbozi kdyz chcete pouzit nejaky slevovy kupon nebo voucher.

18. 7. 2013
Užitečné? Ano
Lucie

Když jsem nakupovala nože přes internet jak je v nabídce popsáno nebylo to až tak lehké jak je v popisu, na ¨)konci mi to pořád hlásilo že budu platit za poštovné, nebylo to přehledné. Jinak nože jsou super :)

1. 7. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (47)