Kategorie

Studio Esteé

3,3 / 5 (18 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Sice jsme se nemohli dlouho dovolat, abychom si objednali termín návštěvy- cca 2 týdny, ale s programem i maserem jsme byli velmi spokojeni. “

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Studio Esteé

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Denisa

Nebyla jsem spokojená s přístupem personálu, zvláště s možnostmi objednání, proto jsem pernamentku ani nevyužila a kromě jednoho vstupu propadla

16. 10. 2012
Užitečné? Ano
Vladimir

Sice jsme se nemohli dlouho dovolat, abychom si objednali termín návštěvy- cca 2 týdny, ale s programem i maserem jsme byli velmi spokojeni.

2. 8. 2012
Užitečné? Ano
Lucík

Prodejce, byl problem se domluvit, presto, že nebylo plno nebylo mozne se preobjednat. Mela jsem poukazy 4 a poslední jsem nevyuzila, protoze pan byl strasne neprijemnej a mel s tím problem.

27. 7. 2012
Užitečné? Ano
Jana

Zkušenost to byla určitě zajímavá, ale pokud bych chtěla někdy v budoucnu navštívit vibrační plošinu, podívala bych se po jiných nabídkách. Na voucheru bylo výslovně řečeno, že je včetně pozornosti osobního trenéra – nic takového se ale nestalo. Při první lekci mi bylo pouze vysvětleno, jak se s přístrojem zachází, dále už se mi nikdo nevěnoval. I proto byla celá atmosféra návštěvy velmi neosobní, což mi také nevyhovalo. Rovněž značení a reklama pokulhává, poprvé se studio nedá dost dobře najít. Ale hlavní nevýhody vidím v neosobním chování personálu.

19. 5. 2012
Užitečné? Ano
Lucík

Vše v pořádku, děkujeme.

4. 5. 2012
Užitečné? Ano

Další hodnocení (2)