Hotel Kouty

3,1 / 5 (27 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný hotýlek v přírodě pro méně náročné klienty, který bych osobně nezařazovala do 3* kategorie, s dobrým sportovním zázemím. Trochu vázla komunikace s pivovarem Bernard, ale nakonec se vše domluvilo. Snídaňový bufet – klasika – akorát pečivo mohlo být čerstvé. Celkově jsme byli spokojeni i díky příjemnému panu recepčnímu.“

Hotel Kouty*** nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, pro méně náročné návštevníky je připraveno 6 chat (kapacita 36 lůžek), stravování v hotelové restauraci, bohaté sportovní vyžití (tenis, beach volejbal, posilovna atd.), pro děti jsou k dispozici prolézačky a pískoviště. Vzhledem k dobré vybavenosti hotelu je možné pořádat školení, oslavy, jazykové pobyty, třídní srazy, dětské pobyty atd.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel Kouty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Josef

Tento hotel bych nedoporučoval. Udávané hvězdičky měl hotel možná před 30-ti lety. Okolí je ale velice klidné, k relaxaci vyhovující. Oblast je špatně pokryta nobilním signálem. Což může pro některé být výhoda.

23. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
dasa.reslova

S pobytem v tomto hotelu jsme nebyli vůbec spokojeni. Ubytování by ještě šlo, ale strava byla hrozná. Nejhorší byly večeře. Hotel měl málo hostů a se tam nevařilo, jen ohřívalo a o čerstvosti jídla se nedá vůbec mluvit. Nakonec jsme večeřeli v hospůdce ve vesnici nad hotelem. O zaplacený drink jsme si museli říci.
Hotelu dám jednu hvězdičku za koupání v blízkém rybníku. Rozhodně bych tam již nikdy nejela.
Dám hotelu jednu hvězdičku za koupání v blízkém rybníku

22. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

I přes počáteční problémy kvůli výměně majitele hotelu vše naprosto v pořádku. Nový majitel se zachoval velice profesionálně a mile a dodržel vše, co bývalý majitel slíbil.

26. 9. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kristýna

Příjemný hotýlek v přírodě pro méně náročné klienty, který bych osobně nezařazovala do 3* kategorie, s dobrým sportovním zázemím. Trochu vázla komunikace s pivovarem Bernard, ale nakonec se vše domluvilo. Snídaňový bufet – klasika – akorát pečivo mohlo být čerstvé. Celkově jsme byli spokojeni i díky příjemnému panu recepčnímu.

30. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Surový

Welkome drik se nekonal překvapení na pokoji -nic snad to že nebyla ani tv. Skutečnost na dva kurty čtyři rakety ??????!! Doporučuji nenáročným pěším turitům bez spacáku!

22. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2)