Kategorie

Dětský vláček

4,5 / 5 (1282 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „všechno bylo super, dětem se to moc líbilo, hezké odpoledne“

Provozování dětského vláčku Český lvíček, který je funkčním modelem původní soupravy Český lev, jenž byla v Českých zemích předváděna roku 1841 na Slovanském ostrově. Český lvíček uveze 12 dětí a je jediný svého druhu na světě. Najdete ho v srdci Prahy na nádherně zrekonstruovaném Slovanském ostrově.

Dnes otevřeno: 10:00–12:00 14:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Pro děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Dětský vláček

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavla

Moc hezké, ale opravdu pouze pro malé děti

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Dara

Synovi se jizda vlackem moc libila.

Nelibilo se me jednani pani provozovatelky, ktera me hrube osocovala z toho, ze jsme urcite jiz meli obcerstveni, ktere bylo v cene voucheru. Coz nebyla pravda. Voucher jsme vymenili za permanentku. Bylo nam receno, ze obcerstveni dostaneme pri prvni jizde. Na tu jsme sli cca o 2 tydny pozdeji, coz bylo patrne z permanentky, ze jsme jeste vlackem nejeli a pani provozovatelka se s nami prede vsemi dohadovala, ze takhle ne a ze je to jak u blbych. jeji hrube chovani nas od dalsi navstevy odradilo.

Vyjádření partnera
Dětský vláček Včera

Dobrý den,
velmi mě toto nedopatření mrzí. U vzniklé situace jsem nebyl a nyní se proto mohu z takové věci jednak poučit – tedy změnit názvosloví na voucheru v tom smyslu, že výběr občerstvení je nutné využít během výměny voucheru za permanentku (moc často se nám nestává, že by si někdo přišel „jen“ vyměnit voucher za permanentku bez juniora), přičemž tato situace vznikla poprvé, a dále se Vám za nedorozumění omluvit a nabídnout Vám 4ks lístků v ceně 40 Kč, tedy v ceně předmětného občerstvení.

Pokud se rozhodnete moji nabídku přijmout a tím tak předhodnotit svoje rozhodnutí stran další návštěvy, prosím o informaci, aby bylo možné lístky do konce sezóny předat a hlavně uplatnit. Zároveň bych Vám posyktnul informaci, kdy na vláčku bude jiná obsluha, abychom předešli dalším nepříjemným situacím.

S pozdravem a politováním nad vzniklou situací

Jakub Vaculín

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Janikovamarcela

Nápad a umístění

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Alena

všechno bylo super, dětem se to moc líbilo, hezké odpoledne

8. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Příjemná obsluha, historický vláček

28. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (448)

Podobné podniky