Studio Křišťál

4,1 / 5 (71 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „svělá odpočinková masáž!“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Pavlina Svobodová
http://studio-kristal.webnode.cz/
+420 774 330 798

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Studio Křišťál

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Maku
Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
19. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kocmanovajanka

výborná masáž

Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
13. 11. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
P

Po dlouhém dohadování s majitelkou masážního studia byla masáž ze zdravotních důvodů masérky bez náhrady zrušena. Peníze byly údajně vráceny Slevomatu a ten je měl vracet svým klientům. To se však nestalo.

30. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Míra

svělá odpočinková masáž!

27. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kateřina

Dobrý den.
Jsem velmi nespokojena s přístupem masérky. S porovnáním jiných profesionálních masérů jsem zjistila, že paní Svobodová jedná s klienty bez sebemenšího náznaku profesionálního chování. Nedodržuje termíny a dobu, po kterou má masáž trvat. Za toto nedodržení se ani neomluví. Bere to jako samozřejmost. Diví se, že jí to připomenu a je z toho překvapená.
Chování při samotné masáži je opravdu velmi těžké popsat. Vymlouvá se, že není v pořádku, že nemůže řádně masírovat. Masáž si nemohu vybrat, protože pomůcky má stále v servisu. Odchází od masáže zařizovat si soukromé záležitosti, zvoní jí stále telefon. U masáže se i stravuje. V místnosti má nepříjemnou zimu. Vychutnat si tedy psychicky masáž vůbec nelze.
Dále při masáži stále vypravuje o svém soukromém životě, jak má málo peněz, jak jí kamarádi půjčují. Popisuje vztah se svým mladším partnerem, ukazuje mi jeho foto. Mluví o svém kolegovi a jeho soukromém životě. A co je nejhorší, vypravuje, jak provozuje tantrickou masáž pánům a musí je zklidňovat, aby jí nevyvrcholili. Ve svém diáři mi ukazuje, kdy a s kým má domluvenou tantru.
Paní Svobodová na první dojem působí příjemně. Bohužel, realita je při bližším seznámení jiná. Dle mého soudu, se má profesionál věnovat pouze klientu. Je povinen ctít soukromí klientů. Požádala jsem paní Svobodovou o vrácení peněz za vouchery, které jsem ještě neuplatnila a nehodlám tyto masáže již dále podstupovat. Paní Svobodová mi sdělila, že peníze mi vrátí Slevomat. Požádala jsem tedy Slevomat. Po vzájemné korespondenci se zástupci Slevomatu, mi bylo sděleno, že se mám obrátit pro vrácení peněz za neuplatněné vouchery opět na paní Svobodovou, že tyto vouchery z její strany byly uplatněny a proplaceny paní Svobodové. Paní Svobodová mi tudíž záměrně lhala. Po několikerém upomínání po dobu zhruba jednoho měsíce, mi dodnes paní Svobodová peníze nevrátila a ani nijak nereaguje na mé upomínky.
Nechtěla jsem psát negativní recenzi. To, co vadí mě, nemusí vadit všem. Bohužel nemám jinou možnost, než se k tomuto chování masérky vyjádřit veřejně. Celou tuto nepříjemnou záležitost předávám České obchodní inspekci. Tuto masérku paní Svobodovou rozhodně nedoporučuji.
S pozdravem Kateřina Holcová

15. 5. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (14)

Podobné podniky