Studio Křišťál

Pardubice, Havlíčkova 841

„svělá odpočinková masáž!“ — Míra, Před 2 roky

„svělá odpočinková masáž!“ — Míra, Před 2 roky

Studio Křišťál
Havlíčkova 841, Pardubice, 53002 (zobrazit na mapě)

Studio Křišťál

Havlíčkova 841, Pardubice

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Anonym
Maku
Kocmanovajanka

výborná masáž

Hodnocení podniku Studio Křišťál

Hodnocení podniku Studio Křišťál

4,1/5 (72 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym
6. 7. 2018
Maku
Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
19. 12. 2016
Kocmanovajanka

výborná masáž

Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
13. 11. 2016
P

Po dlouhém dohadování s majitelkou masážního studia byla masáž ze zdravotních důvodů masérky bez náhrady zrušena. Peníze byly údajně vráceny Slevomatu a ten je měl vracet svým klientům. To se však nestalo.

30. 5. 2016
Míra

svělá odpočinková masáž!

27. 5. 2016
Kateřina

Dobrý den.
Jsem velmi nespokojena s přístupem masérky. S porovnáním jiných profesionálních masérů jsem zjistila, že paní Svobodová jedná s klienty bez sebemenšího náznaku profesionálního chování. Nedodržuje termíny a dobu, po kterou má masáž trvat. Za toto nedodržení se ani neomluví. Bere to jako samozřejmost. Diví se, že jí to připomenu a je z toho překvapená.
Chování při samotné masáži je opravdu velmi těžké popsat. Vymlouvá se, že není v pořádku, že nemůže řádně masírovat. Masáž si nemohu vybrat, protože pomůcky má stále v servisu. Odchází od masáže zařizovat si soukromé záležitosti, zvoní jí stále telefon. U masáže se i stravuje. V místnosti má nepříjemnou zimu. Vychutnat si tedy psychicky masáž vůbec nelze.
Dále při masáži stále vypravuje o svém soukromém životě, jak má málo peněz, jak jí kamarádi půjčují. Popisuje vztah se svým mladším partnerem, ukazuje mi jeho foto. Mluví o svém kolegovi a jeho soukromém životě. A co je nejhorší, vypravuje, jak provozuje tantrickou masáž pánům a musí je zklidňovat, aby jí nevyvrcholili. Ve svém diáři mi ukazuje, kdy a s kým má domluvenou tantru.
Paní Svobodová na první dojem působí příjemně. Bohužel, realita je při bližším seznámení jiná. Dle mého soudu, se má profesionál věnovat pouze klientu. Je povinen ctít soukromí klientů. Požádala jsem paní Svobodovou o vrácení peněz za vouchery, které jsem ještě neuplatnila a nehodlám tyto masáže již dále podstupovat. Paní Svobodová mi sdělila, že peníze mi vrátí Slevomat. Požádala jsem tedy Slevomat. Po vzájemné korespondenci se zástupci Slevomatu, mi bylo sděleno, že se mám obrátit pro vrácení peněz za neuplatněné vouchery opět na paní Svobodovou, že tyto vouchery z její strany byly uplatněny a proplaceny paní Svobodové. Paní Svobodová mi tudíž záměrně lhala. Po několikerém upomínání po dobu zhruba jednoho měsíce, mi dodnes paní Svobodová peníze nevrátila a ani nijak nereaguje na mé upomínky.
Nechtěla jsem psát negativní recenzi. To, co vadí mě, nemusí vadit všem. Bohužel nemám jinou možnost, než se k tomuto chování masérky vyjádřit veřejně. Celou tuto nepříjemnou záležitost předávám České obchodní inspekci. Tuto masérku paní Svobodovou rozhodně nedoporučuji.
S pozdravem Kateřina Holcová

15. 5. 2016
Jitka

LUXUS

16. 4. 2016
Pavčamoto

voucher jsem zakoupila jako darek kamaradce a byla velmi zklamana, nejprve mesicni objednaci doba, potom pred masazi, kdyz maserka zjistila, ze je to ze Slevomatu, tak ze z toho moc nema, tak ji navrhla , ze ji udela jinou masaz. a ptala se ji zda muze behem masaze hovorit, tak celou dobu maseze mluvila a mluvila, tudiz zadny relax. velmi me to zklamalo, ze darek byl k nicemu

Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
11. 4. 2016
Jiří

nelíbilo se mi jednání, lze objednat pouze 14 dní předem a to jen přes rezervační system. Vždy, když člověk se chtěl přihlásit, tak už byly termíny plné, neboť pernamentkáři si můžou vybrat termín o vice dnů dopředu. Byl volný termín jen třeba v 10 hod. dopoledne nebo ve tři odpoledne, kdy člověk pracuje. Bohužel se nešlo nějak s personálem domluvit, takže vyhozené peníze.

1. 4. 2016
Ondřej

Domluva, ochota a masáž super!

29. 3. 2016
Erika

moc příjemná Breussova masáž a pozitivní paní

3. 3. 2016
Kateřina

masérka je velmi milá

Hodnocená nabídka: Ajurvédská celotělová masáž
3. 3. 2016
Valtyv

masáž, prostředí, všechno se mi líbilo

16. 12. 2015
Zdeňka

Příjemné prostředí, milá paní masérka, perfektní masáž. Doporučuji.

16. 12. 2015
Pavlína

Skvela regenerace..uzasna masaz. Urcite prijdu znovu.

5. 12. 2015
Ivana

Šikovná, příjemná masérka a pěkně prostředí.

4. 12. 2015
Lucka

Nedoporučuji. Relaxační masáž standardní kvality. Na řadu jsem šla se zpožděním 10 minut a odcházela jsem za 40 minut i po oblečení. Masáž tedy trvala čistého času 40 minut!! nikoliv hodinu!! Na dotaz, zda náhodou nemasírovala půlhodinovku, tak prý ne, že dělá jen hodinovky.

2. 12. 2015
Zuzana

příjemná masérka

19. 11. 2015
Jiřka

Výborná paní majitelka. Super masáž

18. 11. 2015
Helenamuzikova

Voucher byl dárek a byla velká spokojenost.

16. 11. 2015