CK Emma

4,6 / 5 (17 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dovolená se vydařila. Za peníze, které jsme zaplatili fakt super. Počasí, bazén s mořskou vodou a s lehátkama, jídlo i okolí výborný. Moře krásně čisté a i přístup v pohodě. Jedině doporučuji.“

Cestovní kancelář EMMA je tu pro Vás od roku 1990, kdy zahájila činnost poskytováním služeb návštěvníkům Brna. V roce 1991 začala organizovat pobytové zájezdy, přičemž její první destinací bylo Španělsko, v následujícím roce přidala organizování poznávacích zájezdů. Nabídku zájezdů stále obohacujeme, každý rok přinášíme nové destinace pro trávení pobytové dovolené a nové programy poznávacích zájezdů. Zatímco v prvních letech byla většina zájezdů s autobusovou dopravou, v posledních převažuje zájem o pobytové i poznávací zájezdy s leteckou dopravou, většinu zájezdů organizujeme s odletem z Brna a Ostravy, některé s odletem z Prahy, Bratislavy nebo Vídně. POBYTOVÉ ZÁJEZDY 2014 Cestovní kancelář EMMA organizuje pobytové zájezdy od roku 1991. Španělsko a levná dovolená u moře byly prvními zájezdy cestovní kanceláře. Od roku 1993 přibyla dovolená u moře v Chorvatsku a v současné době nabízíme pobytové zájezdy do téměř všech středomořských oblastí - Španělsko (pobřeží Costa Brava - letoviska Lloret de Mar, Santa Susana, Malgrat de Mar, ostrov Mallorca - letoviska Paguera, Port de Alcudia, Port Pollenca, Can Pastilla, Can Picafort, pobřeží Costa de Almeria - v jižním Španělsku), Chorvatsko (Istrijský poloostrov a letovisko Rabac), Bulharsko (Slunečné pobřeží, Nesebr, Sv. Vlas), Řecko (ostrovy Lefkada, Korfu, Zakynthos, Kréta, Rhodos, Kos, Samos, Thassos), Kypr (letovisko Pafos), Turecko (Alanya, Konakli, Side, Kemer, Belek) i Česká republika (lázně Luhačovice, Mariánské lázně, Horní Bečva,). Hlavní zaměření cestovní kanceláře je na klientelu z Moravy a odlety z Brna a Ostravy. Novinkou jsou letecké zájezdy do letovisek v severní turecké části Kypru a zájezdy s odlety z Prahy na Sicílii. Velmi oblíbené jsou již od minulého roku ale letecké zájezdy s odlety z Brna a Ostravy do jihoitalské Kalábrie. Pro velký zájem ze strany zákazníků nejen z naší hlavní oblasti, Moravy, ale i z Čech, jsme rozšířili možnosti odletu u většiny našich destinací také z Prahy.

Dnes otevřeno: 9:00–17:00 Zobrazit všechny dny

Martin Šedý
http://www.emma.cz
emma@emma.cz
+420 542 214 343

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Dovolená u moře, Pobyty s dětmi

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CK Emma

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 (17 hodnocení)
Eva

Dovolená se vydařila. Za peníze, které jsme zaplatili fakt super. Počasí, bazén s mořskou vodou a s lehátkama, jídlo i okolí výborný. Moře krásně čisté a i přístup v pohodě. Jedině doporučuji.

29. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Blanka

Jídlo a plaze

Ubytovani

29. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hanička

Lokalita Rabacu úžasná, umístění hotelu na okraji, ale zároveň nedaleko centra města, se kterým je propojeno příjemnou promenádou.
Ubytování rozhodně uspokojující, jen doporučuji pokoj orientovaný k moři.
Stravování formou bohatých bufetů, i přes nutnost doplácení nápojů u večeře výborný výběr jídel.
Personál příjemný, prima byl i program s animátory.

27. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Ubytování příjemné, polopenze velmi dobrá, organizace zájezdu kvalitní, za uvedenou cenu velmi dobrá akce.

Cesta – změna odjezdu z Prahy na Brno, čekání v Brně 2. hodiny na příšerném autobusovém nádraží, řidiči autobusu ČSAD Tišnov nepříjemní.

20. 6. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.