Hodnocení podniku  Tea-learning.cz

4,3/5 (748 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

nic

Žadná odezva. Chci vratit penize

7. 12. 2017
Michaela

Poslala jsem e‑mail s kódem voucheru a vůbec mi nepřišly přihlašovací údaje ani žádná reakce na e‑mail.

Vyjádření partnera
Tea-learning.cz Před 2 roky

Měli jsme bohužel nějaký technický problém s emailem a proto od nás někteří uživatelé neobrželi email s licenčním kódem v pořádku. Po dvou dnech se to vyřešilo a vše funguje opět bez problémů. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

22. 10. 2017
Antonín

Voucher stále nemohu uplatnit. Na straně Tea-learning jsou technické problémy (opakovaně jsme bezúspěšně řešili), nemohu se online přihlásit!!!
Přihlásit se zkoušíme s Milan Šudoma
E‑Mail: milan@nolama.cz
Web: www.nolama.cz
Tel.: +420–732–222–626
Zkuste pomoci pro změnu zase vy :-)

Vyjádření partnera
Tea-learning.cz Před 2 roky

Měli jsme bohužel nějaký technický problém s emailem a proto od nás někteří uživatelé neobrželi email s licenčním kódem v pořádku. Po dvou dnech se to vyřešilo a vše funguje opět bez problémů. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

21. 10. 2017
Obscure

vyhozené peníze za něco, co se dá najít normálně na internetu, nejdůležitější sekce zavřeny, k ničemu, vyhozené peníze, byl jsem tam jednou a nemám důvod se tam vracet, zklamání..

30. 6. 2017
Jakub

Zatím mi po zaslání čísla voucheru nedorazil kód na aktivaci. Po 12 dnech???

18. 1. 2017
Lucie

líbil se mi nápad, ale rozhodně ne zpracování

mají tam neskutečné množství chyb!

4. 7. 2015
Míša

Stejný problém jako u uživatele Mpetranova ze dne 12.2.2015. Kód voucheru jsem u společnosti Tea-learning uplatnila, na můj mail mi přišel pouze automatický email a žádný licenční kód mi nebyl doručen (od údajného uplatnění voucheru uplynul týden)! Společnost na mé maily se žádostí o zaslání licenčního kódu, či jiné informace, jak se zaregistrovat a používat již dávno zaplacený kurz angličtiny, nereaguje a neodpovídá!

22. 4. 2015
Mpetranova

kod voucheru jsem u společnosti Tea-learning uplatnila, na můj mail mi přišel pouze marketingový automatický mail, žádný 32 místní licenční kod mi nebyl doručen, přihlášení se mi nezdařilo a společnost na mé maily se žádostí o zaslání licenčního kodu či jiné informace, jak se řádně registrovat a používat přes Slevomat zaplacený kurz angličtiny nereaguje a neodpovídá, pouze zasílá nevyžádané reklamní marketingové maily.

Vyjádření partnera
Tea-learning.cz Před 5 roky

Dobrý den,
nejsme si bohužel vůbec vědomi toho, že bychom dostali jakoukoliv zprávu s tím, že jsme někomu nezaslali licenční kód. Prosím pošlete číslo vašeho voucheru na info@tea-learning.cz nebo info@nolama.cz případně se nám ozvěte na telefon 732222626 a celé nedorozumění zcela jistě vyřešíme.

12. 2. 2015
Petr

při dotazech nikdo nereaguje s nějakou odpovědí, v případě správné odpovědi je špatně hodnocení a naopak…už nikdy…

26. 1. 2014
Jana

Chyby v učebním textu. Dostatečně nevysvětlené.

5. 9. 2013
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.