Kategorie

Ubytování v Uherském Hradišti

4,0 / 5 (207 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „přístup do bazénu kdykoli, příjemný personál.“

hotely a penziony

Otevírací doba: Nonstop

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Rodinné pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Ubytování v Uherském Hradišti

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ivana

Blízkost domova, pokud nečekáte něco na vyšší úrovni, budete spokojeni. Snídaně v pořádku, bohužel začátek v 9 hod byl docela pozdě.

Chodba k pokoji tmavá, bez možnosti rozsvícení, do zámku jsme se trefovaly hmatem. Při puštěném topení vlhy jak stěny, tak okna, ze kterých voda stékala na parapet. K dispozici jen dva ručníky, v případě kápnutí vody v koupelně nebylo čím utřít. Župan, prostěradlo či pantofle do wellness vše k zapůjčení za poplatek. Ve wellness chladno. Ve středu v 13,50 jsme chtěly jíst, nikdo si nás nevšímal, číšník nám odvětil, že právě obědvá. Za chvíli dorazila další servírka a výměna názorů mezi ní a neochotným číšníkem byla velmi dobře k našemu stolu slyšet. Poté jsme byly obslouženy s úsměvem a dotazy, zda je vše v pořádku. Když jsme procházely kolem recepce a chtěly vyzvednout klíče, často tam nikdo nebyl. Též se mi nelíbilo, že když jsem kolem recepce procházela, pokud jsem recepční nepozdravila, ona tak nikdy sama od sebe neudělala. Čtyřchodové menu na večeři bylo zbytečné, hlavní chod nic extra, ve čtvrtek krkovice a omáčka přesolené, že jsme nezvládly dojíst. Hotel patří k fotbalovému stadionu a myslím, že i jeho úroveň včetně vybavení, odpovídá soustředěním, které se tam konají.

18. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lenka

přístup do bazénu kdykoli, příjemný personál.

15. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeňka

Prostředí hotelu, chování personálu, kvalita služeb

12. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Diana

Vše naprosto perfektní. Velmi ochotná obsluha jak v recepci tak i v restauraci. Večeře i snídaně vynikající. Krásně jsme si se sestrou odpočinuly. Wellnes sice malinký ale účinný. Drinky vynikající a ne drahý. Určitě tento rok přijedeme znovu.

Chci moc poděkovat personálu hotelu Synot za krásný zážitek.

9. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marsi

Příjemné okolí a dobrá lokalita (blízko do centra města, ale zároveň klidná část).
Bohatý výběr jídla při snídani a to i v době, kdy už se doba snídaní blížila ke konci.

Jezdíme na wellness a další pobyty poměrně často a ještě se nám nestalo, abychom byli takto nespokojeni.
Kvůli chybě při rezervaci jsme skončili místo v apartmánu v obyčejnéma navíc značně malém pokoji. Snaha řešit tuto situaci nebyla ze strany hotelu téměř žádná. Nedočkali jsme se ani omluvy. Potvrzení rezervace, na které se několikrát odkazovali, jsme nedostali, protože ho odeslali na chybný mail, což byla podle personálu podobně jako špatná rezervace naše chyba.
Problém s pokojem jsme řešili s třemi různými recepčními, které nám všechny slibovaly, že promluví s manažerkou hotelu a zjistí, zda nám vykompenzují alespoň cenový rozdíl mezi jednotlivými variantami. S manažerkou náš problém diskutovala až třetí z nich. Jednání z jejich strany obecně bylo velmi nepříjemné, neprofesionální a místo omluvy za chybu z jejich strany jsme se dočkali pouze toho, že z nás dělali hlupáky a absolutně nám tímto jednáním zkazili dovolenou.
Ačkoliv byl hotel hezký, díky tomtu zážitku se na místo nevrátíme a ani ho nemůžeme doporučit.

22. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (78)