Penzion Ve Skále

4,6 / 5 (25 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemný, nově zařízený penzion hned před branou historického centra. Vše čisté (ač se penzion právě rozšiřuje), personál velmi milý. Příjemná byla možnost parkování přímo před penzionem. Snídaně byla klasická (salámy, sýry, máslo, med, marmeláda, jogurt, müsli…), ale vždy chutná. Potěšila možnost uvařit si po celý den v kuchyňce jídlo i teplé nápoje (čaj a káva ze zásob penzionu!). Pozornosti uvedené na voucheru byly samozřejmostí – šampaňské na nás čekalo v lednici na recepci a zbytek na pokoji. Drobnou nevýhodou byly chybějící dveře mezi pokojem a předsíní, přes kterou se vstupovalo zvenčí do pokoje, takže byl slyšet každý pohyb na chodbě. Ale to byla jediná "piha na kráse“, na kterou člověk rychle zapomněl.
Naprosto úžasný byl noční výhled z postele přímo na osvětlený hrad! Centrum městečka i okolní příroda jsou úžasné! Snad se sem ještě někdy vrátíme…"

Penzion Ve Skále poskytuje kvalitní ubytování na úrovni 3* hotelů. Penzion se nachází ve starobylém městě Loket nad Ohří. Karlovy Vary 8 km. Kapacita 30 lůžek. Chcete poznat Karlovarský kraj ? Poskytneme Vám ideální zázemí – uvítáme sportovce, milovníky přírody, rodiny i obdivovatele architektury:)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Penzion Ve Skále

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,6/5 (25 hodnocení)
Petr

Příjemný, nově zařízený penzion hned před branou historického centra. Vše čisté (ač se penzion právě rozšiřuje), personál velmi milý. Příjemná byla možnost parkování přímo před penzionem. Snídaně byla klasická (salámy, sýry, máslo, med, marmeláda, jogurt, müsli…), ale vždy chutná. Potěšila možnost uvařit si po celý den v kuchyňce jídlo i teplé nápoje (čaj a káva ze zásob penzionu!). Pozornosti uvedené na voucheru byly samozřejmostí – šampaňské na nás čekalo v lednici na recepci a zbytek na pokoji. Drobnou nevýhodou byly chybějící dveře mezi pokojem a předsíní, přes kterou se vstupovalo zvenčí do pokoje, takže byl slyšet každý pohyb na chodbě. Ale to byla jediná „piha na kráse“, na kterou člověk rychle zapomněl.
Naprosto úžasný byl noční výhled z postele přímo na osvětlený hrad! Centrum městečka i okolní příroda jsou úžasné! Snad se sem ještě někdy vrátíme…

18. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

rodinná atmosféra, milý přístup

11. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Krejcikova

Pěkný byl výhled z pokoje přímo na hrad Loket

9. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miroslava

Velice krásný penzion hned u centra. Milá a vřelá pani správcová. Loket nás okouzlil. Vřele doporučuji!!!!

1. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

Opravdu hezké a na úrovni.

25. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (7)