Villa Green

4,1 / 5 (34 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Příjemné a klidné prostředí, krásné pokoje a laskavý personál. Pokud někdo vyhledává odpočinek a relax…určitě bych doporučila :-) “

Ubytování

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Villa Green

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Simona

Příjemné a klidné prostředí, krásné pokoje a laskavý personál. Pokud někdo vyhledává odpočinek a relax…určitě bych doporučila :-)

24. 11. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lukáš

Slibovane Segway byly mimo provoz a snidane taky nic moc :(

30. 10. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Adam

Nebyla zde vyjížďka na vozítkách Seagway, údajně kvůli krádeži. Prostředí fajn, ovšem „designové“ je přehnané slovo. Penzion působil před uzavřením, nefungující restaurace.

12. 10. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Táňa

Penzion sice opravdu hezky zařízený, ale služby absolutně tragické.
Koupila jsem 2 vouchery – byli jsme s rodiči a jejich dojmy jsou stejné.
V pokoji pavučina, v sprchovém koutě všude usazeniny vodního kamene a ve spárach a pojezdech dveří plíseň!!! Když jsem žádala jiný pokoj, případně o odstranění plísně, manažer (nebo kdo to byl – nepředstavil se nám) se se mnou dohadoval, že je to usazená rez ze železité vody!!! Sprchový kout měl vanu i skelet z laminátu, tak asi těžce… Nakonec – když to oběhl utěrkou se Savem – uznal, že jsem měla pravdu a jako omluvu nám nabídl pizzu, kterou jsme ale nedostali.
Žádný výlet na Segway- prý jim je ukradli před 1,5 měsícem!!! Neobtěžovali se nás o tom informovat při telefonické rezervaci, ani e-mailem. Jako kompenzaci nabídli možnost používat vířivku kdykoliv (vířivka je venkovní, druhý den ráno v ní měnili vodu a do večera se neohřála – a to venku bylo cca 18 stupňů).
Prý satelitní příjem programů – bylo jich celkem 5 – dva zpravodajské, Markíza a dva hudební.
Wifi signál byl v pokoji tak slabý, že jsme se nemohli připojit na net. Manažer (?) se tvářil udiveně, ale hned měl připravený druhý modem, takže asi to pro ně není až takové překvapení.
Snídaně se podávala v „jídelně“, ne do postele. U snídaně k čaji byl nakrájený citron – oschlý, snad den nebo dva starý.
O vínko (1 sklenička pro každého) do vířivky jsme si museli zažádat – obsluha: „jaaaj, a dáte si sektík?“ Po mém souhlasném kývnutí jsme dostali Rizlink…
Prostě o co jste si nezažádali, to jste neměli.
LUXUSNÍ penzion si představuji úúúplně jinak…

8. 9. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mirek

Luxusní ubytování, i služby!

25. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (1)