Austria Hotel Gablitz - Vídeň

2,8 / 5 (88 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „+ Vstřícný a ochotný přístup majitele.
- Vybavení pokoje spíše slabší standard.

Restaurační a ubytovací služby

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Austria Hotel Gablitz - Vídeň

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lubos

Velmi různé úrovně pokojů, dostali jsme ten ve staré zástavbě, což absolutně neodpovídalo fotkám a udávané kvalitě hotelu. Personál (starší pán) byl ale velmi milý a dokázal poradit např. kde zaparkovat v blízkosti metra.

27. 4. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kata

Jedním slovem super, levné, ceně odpovídala kvalita :-)

6. 9. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dana

Majitelé vlastní psa, který dělá své potřeby po celém hotelu na koberce. Nedáte si nic k pití ani limonádu, nejsou zásobeni , ani minimem.

22. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Bohdana

Pokoj velice malý, přecpaný postelemi, zima nejen v pokoji, ale v prostoru celého hotelu. Alespň voda že tekla dostatečně teplá. Ložní prádlo a ručníky oškubané a letité. Úklid nedostačující, ve sprchovém koutě byly vlasy po předchozích hostech. Bufetová snídaně obsahovala nejlevnější druhy 3 uzenin a 2 sýrů, nakrájenou papriku a rajčata. Tuk první den vydávaný za máslo na sto procent máslem nebyl, spíš šlo o nějaký margarín, což pan hoteliér zapřel. Druhý den už to bylo v pořádku. Párky (mizerné), které byly první den ohřáté, druhý den pan hotelier opékal. Někdo by mu měl říci, že sojové párky se na grilování nehodí. Ovocný čaj podávaný v konvici byl vlažný a chuti mizerné, o kávě podávané stejným způsobem se snad ani nedá říci, že šlo o kávu. Pečivo oschlé, tuhé. Večeři jsme si po zkušenosti se snídaní neobjednali. Chtěli jsme si alespoň večer dát láhev vína, ale byl nám nabídnutý jediný druh polosladkého červeného a namísto bílého vína prosecco. Nápojový lístek s cenami nebyl ani k dispozici. Majitelé jsou sice Češi (Moraváci od Brna), ale není to žádné pozitivum. Hoteliér, starý pán, byl tak vlezlý a upovídaný, že nás otrávil už při registraci po příjezdu a ve stejném duchu to pokračovalo při každém setkání. Nejsme zvyklí, aby nad námi někdo stál a komentoval, kolik si čeho nakládáme na talíř, a nenechal nás v klidu a soukromí najíst. Wi-fi v hotelu byla jen v recepci. Jediným plusem tohoto hotelu pro nás bylo, že se nacházel nedaleko cílů naší výpravy. Pravda je ovšem taková, že v dané lokalitě je nejméně 5 dalších hotelů a penzionů.

3. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jura

neodpovídalo očekávání. Zima v pokoji i společných prostorech, vzhled hotelu jak 10 let před revolucí v Čechách… + snad jedině za slevu na večeři pro ubytované hosty a česky mluvící personál…

31. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (38)