Kategorie

Restaurace Pálffy palác

4,4 / 5 (22 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Opravdu příjemný zážitek.“

Restaurace Pálffy Palác vznikla v roce 1994 ve druhém patře sídla Pražské konzervatoře. Při vstupu do restaurace Vás okouzlí neopakovatelný dobový interiér, který ještě více umocňuje její magickou atmosféru. V letních měsících je pro Vás připravena nádherná terasa s úžasným výhledem na Pražský hrad, Pálffyho zahrady a Malý Furstenberský palác. K restauraci přiléhají dva sály, velký zrcadlový sál a salonek, které jsou připraveny k pořádání koncertů, svatebních hostin, firemních večírků a různých dalších společenských akcí.

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Restaurace Pálffy palác

Hodnocení podniku Restaurace Pálffy palác

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavel

Jídlo výborné.

8. 11. 2011
Užitečné? Ano
Pavel

Řekl bych, že vše bylo OK, až na dvě maličkosti: 1. když se na stole rozlije nápoj, čekal bych v restauraci této kategorie, že číšník politý ubrus s milým úsměvem ihned vymění, ne že jej nechá na stole a řekne, že to nevadí, 2. je docela trapné, když nás po odchodu dobíhá na chodníku číšník s tím, že jsme zaplatili neplatným voucherem a když trapně dojdu zpět, tak provozní sdělí, že se špatně podívala, že je to v pořádku (docela to pokazilo závěr oběda na oslavu narozenin).

18. 10. 2011
Užitečné? Ano
Pavla

Opravdu příjemný zážitek.

28. 9. 2011
Užitečné? Ano
Libor

Velmi pěkné, příjemné a nevšední prostředí, věnoval se nám pouze jeden velmi milý obsluhující, což jsme opravdu ocenili. Předkrm i hlavní chod byly vynikající. Po těchto stránkách určitě doporučuji. Navíc mne mile překvapila nabídka vody z Karlových Var pod značkou Pálffy a k tomu za cenu 99 Kč za velkou lahev, takže náš skvělý pocit nám nenarušil dojem, že restaurace "rýžuje" na vodě. Přesto, že ceny jsou logicky vyšší, nežli v běžných restauracích, doporučuji návštěvu, opravdu to stojí za to ! Mi se určitě rádi vrátíme !

16. 9. 2011
Užitečné? Ano
Eliška

Perfektní, prosím opakovat:)

6. 9. 2011
Užitečné? Ano

Další hodnocení (4)

Podobné podniky