Kategorie

1Wellness Centrum

3,5 / 5 (20 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Paní Havlíková je skvělá konzultantka v oboru typologie, módy a životního stylu. Je skvělé, že vytvoří fotografii před a po nalíčení a pošle vám je emailem. V rámci voucheru jsem vyzkoušela i přírodní kosmetiku, se kterou spolupracuje. Celkový dojem byl velmi příjemný, poučný, nenásilný. Zaměřuje se i na výživu. Celkově jsem u ni strávila 1,5 hod. příjemní doby. Beáta V.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Jóga, Sport

Hodnocení podniku 1Wellness Centrum

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Alena

Koupila jsem voucher sobě a dceři. A obě jsme velice zklamané. Pod názvem-celková proměna jsme očekávaly ůplně něco jiného než výklad, že jsem sportovní typ a co si oblékat(potvrdila jen co sme věděli).Co se týká obličeje-měli jsme masku, natření krémem, napudrování, trochu stíny a řasenku. Takhle se běžně líčím(myslím, že ještě kvalitněji :-) Myslím, že paní chtěla předvést kosmetiku, kterou používá, ale to měla napsat jinak než-CELKOVÁ PROMĚNA IMAGE.Už jsem byla na jedné takové proměně a to bylo i kadeřnictví, kosmetika, líčení, ale chtěla jsem skusit i jiný salon, ale bohužel, tady jsem zbytečně vyhodila 2× 490kč. No moje chyba. Měla jsem si první zjistit co to obnáší. Ale jinak jsem se Slevomátkem spokojená

Hodnocená nabídka: Celková proměna image
16. 5. 2013
Užitečné? Ano
Vallová

Paní Havlíková je skvělá konzultantka v oboru typologie, módy a životního stylu. Je skvělé, že vytvoří fotografii před a po nalíčení a pošle vám je emailem. V rámci voucheru jsem vyzkoušela i přírodní kosmetiku, se kterou spolupracuje. Celkový dojem byl velmi příjemný, poučný, nenásilný. Zaměřuje se i na výživu. Celkově jsem u ni strávila 1,5 hod. příjemní doby. Beáta V.

Hodnocená nabídka: Celková proměna image
5. 5. 2013
Užitečné? Ano
Pavlína

Komunikace byla vedena s velmi milou paní, která se snažila vyhovět mým přáním. Trochu mě zklamalo, že mi nejprve byly představeny doplňky na hubnutí! O to jsem vůbec nestála!

Hodnocená nabídka: Celková proměna image
10. 4. 2013
Užitečné? Ano
Martina

Na „proměnu“ jsem se hodně těšila, ale bohužel se opět potvrdilo to, že na co se člověk těší, nedopadne nejlíp. Ze začátku, když jsme přišly k paní Havlíkové, jsem si říkala, že to bude super. Paní byla moc milá a sympatická. Ovšem po chvilce se moje nadšení vypařilo. Paní Havlíková nám navykládala, jaký máme se sestrou typ pleti, pak nám ukázala pár obrázků vystřižených z časopisu, jaké obleční máme nosit. Potom přišlo čištění pleti kosmetikou Herbal Life, kterou paní Havlíková samozřejmě vychválila až do nebes (Nakonec úplně promarněných 2,5 hodin mi řekla, že si u ní můžu objednat sadu, která přijde na téměř 5000,–). No, potom paní Havlíková přešla k make-upu. Na sestře si ještě celkem dala záležet, mě odflákla ale na plné čáře. Dala mi řasenku, linky (které se mi obtiskly a ona nebyla ani schopná mi to opravit, takže jsem domů odešla jak úplný magor) a tvářenku. Takže opravdu celkem odfláknuté. Co se týče účesu, jen řekla, že mám jít na trvalou a z módních doplňků mi půjčila asi na 2 minuty 2 šátky a 1 naušnice.
Celkové hodnocení této rádoby „proměny“ ve velkých uvozovkách je naprosto otřesné. Nic horšího jsem snad ani nezažila a hůř jsem peníze vyhodit nemohla. Byly to nejen vyhozené peníze, ale i totálně promarněný čas. Pokud vám na penězích záleží, radím vám, abyste se tohoto voucheru vyvarovaly!!!

Hodnocená nabídka: Celková proměna image
9. 4. 2013
Užitečné? Ano
Sikulovanada

Spokojená jsem byla na půl. Představovala jsem si proměnu jinak. U sebe jsem proměnu nezaregistrovala. Vše se nestihlo. Potřeba více času.

Hodnocená nabídka: Celková proměna image
3. 2. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (2)