iPilot Praha

4,3 / 5 (1713 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Parádní únikovka“

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 13:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky iPilot Praha

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku iPilot Praha

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Daniela

Parádní únikovka

7. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kamila

Samotná únikovka byla připravena moc hezky, některé rekvizity teda nefungovaly tak, jak měly. Celkově jsme ale byli s únikovkou spokojeni, stihli jsme utéct včas a bezpečně přistát :)

Poměrně zmatečná recepce (nevím, jestli to takhle funguje vždy, nebo to bylo tím, že před námi byla velká skupina, nebo třeba proto, že se nejedná o jedinou službu poskytovanou provozovatelem – nejen únikovka, ale i simulátor letu), nikdo si nás v podstatě nevšímal. Až když přišel druhý klučina jako průvodce, nás do děje uvedl a už to bylo fajn. Začátek ale dost zmatečný.
A pak nás dostaly obecné nápovědy jako: „Zaměřte se na mapu“ – no ne, asi, když stojím před mapou, volám si o nápovědu a nevím, jak dál… :D
Jo a taky nás nevyfotili, což mi teda vadilo hodně.

7. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavla

hezké prostředí
příjemný personál

Personál ochotný, ale z 30ti minut samotná instruktáž trvala zhruba tak polovinu času, celkově vzhledem k dané ceně mi tento zážitek úplně až tak adekvátní nepřijde. Můj celkový pocit byl jak na běžícím páse, šup ať hned jdou další. Kvalita/cena – za mně osobně více ne. A to nemluvím o ceně za možnost vyhotovení fotografie. Byl to dárek a nebylo to nejhorší, ale jak říkám z těch 30 minut zážitek trval opravdu minimum a z toho jsem zklamaná.

5. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lumarti

Pristup personalu vyborny ochota

4. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Janča

Hra se nám líbila, byli jsme 3, což bylo vzhledem k velikosti prostoru tak akorát, neumím si představit, že by se nás tam mačkalo 5. Navíc hra nebyla moc rozvětvěná (tj. většinou nebylo možné luštit více kódů současně), takže by se tam více lidí asi nudilo. Jinak jsme ale byli spokojeni, hra nás pobavila a užili jsme si ji.

27. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (588)

Podobné podniky