Solná jeskyně La Grotta

4,4 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „V La Grotta jsem byla celkem 2× na voucher. Vstřícnost paní majitelky i příjemná obsluha jsou opravdu dost vyjímečné. Vyšly nám vstříc, i když jsme měli speciální přání, abychom mohli přijít v jinou dobu, než je běžně otevřeno. Děkujeme a opravdu vřele doporučujeme!“

Naše solná jeskyně byla vystavena patentovanou technologií výhradně z přírodních materiálů a z přírodních kvádrů kamenné soli z pákistánských a polských solných hlubinných dolů. Haloterapie začala být používána v 18. století, kdy polský léčitel F. Botchkowski zjistil, že dělníci pracující v hlubinných solných dolech netrpěli sezónními onemocněními, chronickými chorobami průdušek, plic a dermaticídami. Velký úspěch si haloterapie získala v solném dole Wieliczka nedaleko Krakova, který je dlouhá léta využíván k léčebným účelům a mezi znalci minerálů je znám diky průzračně čistým solným krystalům. Díky stále rostoucímu počtu lidí trpících civilizačními onemocněními přestala kapacita přírodních solných dolů dostačovat a v 80.letech 20.století se začala objevovat první sanatoria a umělé solné komory a haloterpie se začala provozovat také na povrchu.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Solná jeskyně La Grotta

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 dle 9 hodnocení
Mirka

V La Grotta jsem byla celkem 2× na voucher. Vstřícnost paní majitelky i příjemná obsluha jsou opravdu dost vyjímečné. Vyšly nám vstříc, i když jsme měli speciální přání, abychom mohli přijít v jinou dobu, než je běžně otevřeno. Děkujeme a opravdu vřele doporučujeme!

12. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Domluva příšerná, otevírací doba v době platnosti voucheru výrazně zkrácena, telefonní číslo cca 14 dnů mimo provoz, na maily reagovali s cca 4-denním zpožděním.

14. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.