Solná jeskyně La Grotta

4,4 / 5 (9 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „V La Grotta jsem byla celkem 2× na voucher. Vstřícnost paní majitelky i příjemná obsluha jsou opravdu dost vyjímečné. Vyšly nám vstříc, i když jsme měli speciální přání, abychom mohli přijít v jinou dobu, než je běžně otevřeno. Děkujeme a opravdu vřele doporučujeme!“

Naše solná jeskyně byla vystavena patentovanou technologií výhradně z přírodních materiálů a z přírodních kvádrů kamenné soli z pákistánských a polských solných hlubinných dolů. Haloterapie začala být používána v 18. století, kdy polský léčitel F. Botchkowski zjistil, že dělníci pracující v hlubinných solných dolech netrpěli sezónními onemocněními, chronickými chorobami průdušek, plic a dermaticídami. Velký úspěch si haloterapie získala v solném dole Wieliczka nedaleko Krakova, který je dlouhá léta využíván k léčebným účelům a mezi znalci minerálů je znám diky průzračně čistým solným krystalům. Díky stále rostoucímu počtu lidí trpících civilizačními onemocněními přestala kapacita přírodních solných dolů dostačovat a v 80.letech 20.století se začala objevovat první sanatoria a umělé solné komory a haloterpie se začala provozovat také na povrchu.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Solná jeskyně La Grotta

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (9 hodnocení)
Mirka

V La Grotta jsem byla celkem 2× na voucher. Vstřícnost paní majitelky i příjemná obsluha jsou opravdu dost vyjímečné. Vyšly nám vstříc, i když jsme měli speciální přání, abychom mohli přijít v jinou dobu, než je běžně otevřeno. Děkujeme a opravdu vřele doporučujeme!

12. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zdeněk

Domluva příšerná, otevírací doba v době platnosti voucheru výrazně zkrácena, telefonní číslo cca 14 dnů mimo provoz, na maily reagovali s cca 4-denním zpožděním.

14. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.