SPELEOART

3,5 / 5 (28 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Voucher jsem nadělila partnerovi jako dárek k narozeninám. Byl nadšen.“

OUTDOOR AGENCY

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku SPELEOART

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petr

neprofesionální přístup průvodce, výběr feraty v jeho režii bez možnosti konfrontace jiné trasy s přihlédnutím na zkušenost členů výpravy

24. 8. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hana

Provozovatelé jsou celkem dobrodruzi – problém se zabezpečením. Zajímavé je i to, že provozní podmínky byly k nahlédnutí až na místě. Nicméně provozovalé byli ochotní posunout platnost voucheru o několik měsiců :)

25. 7. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta

Pokud by nebylo na upoutávce naprosto klamavé foto a z části i popis a bylo vše poctivě uvedeno, tak bych si to za tuto cenu nikdy nekoupila, mělo to vert tak 50,– Jediné co to zachránilo, byli příjemní průvodci, ale jinak zklamání a zčásti mi to přijde jako podvod.

12. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarmila

Bomba zážitek

3. 11. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Soňa

Výlet do jeskyně se nám sice líbil, ale nelibila se nám malá bouda, kterou na nás ušil pan majitel. S tím, že si musíme k již zakoupenému voucheru doplatit jinou trasu, protože trasa 1, která je nabízena v teto slevě je mimo provoz. Stejně tak jsme si ale museli doplatit těch 25%, které jsme získali jako slevu zde na slevomatu. Myslím si, že si pan majitel celou historku o rozbité trase vymyslel jen aby z nás vymámil více peněz a spolehal na to, že když jsem přijeli z druhého konce republiky, že se nebudeme jen tak vracet. Takže jsme v podstatě místo 524 Kč zaplatili 1190.

31. 10. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (3)