Zdeněk Nekola - čištění vozů

4,1 / 5 (14 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Služby společnosti pana Nekoly byly profesionální a vysoce nadstandardní. Jednání milé, slušné a vstřícné. Opravdu ukázkový příklad toho jak to vypadá, když člověka práce baví!“

Kompletní čištění interiérů vozů, opravy a renovace autolaků, disků. Oprava karoserie bez poškození laku, opravy škrábanců a vrypů vč. rozstřiku.Výdřeva dodávek, sváření plastů. Prodej autodoplňků a autokosmetiky.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Zdeněk Nekola - čištění vozů

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,1/5 (14 hodnocení)
Zdeněk

Služby společnosti pana Nekoly byly profesionální a vysoce nadstandardní. Jednání milé, slušné a vstřícné. Opravdu ukázkový příklad toho jak to vypadá, když člověka práce baví!

22. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miluše

Super naleštěno :) Čekací lhůta nebyla dlouhá.

16. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Miluše

Super naleštěno :)

16. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martin

Spokojen-s mytím vozu jsem, ale dodělávali ho na poslední chvilku, musel jsem 20min počkat. Nespokojen-byli jsme domluveni, že dostanu info, kdy bude hotovo. To se však nestalo.

15. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Martina

Auto bylo velmi čisté, troufnu si říct, že tak čisté jsem ho nikdy neviděla. Byla jsem moc spokojená. Bohužel jen do okamžiku, kdy jsem usedla dovnitř a zjistila, že auto vůbec nejde nastartovat, během vysoušení přes noc zůstalo v autě svítit světlo a úplně se vybila baterie. Další akce připomínala špatnou komedii, majitel mi půjčil svoji vlastní, která sice úplně nepasovala, ale lepší než nic, v sobotu mi dovezl zpět tu naši. Mezitím mi volal, že nám zapomněli vrátit bezpečnostní tisícihran k pneumatikám, resp. celý vnitřek rezervy se vším, co tam bylo. V momentě, kdy to chtěl vrátit, ukázalo se, že nám nic nechybí :-). Pro mě to znamenalo komplikaci, že jsem ještě speciálně jela do autoservisu nechat zkontrolovat baterii. Čistota byla příkladná, ale nerada bych si to s třemi dětmi na zadních sedadlech zopakovala. Ale třeba už jsou zaměstnanci vycvičení, byli noví.

11. 8. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (0)