Auto Kovanda

3,8 / 5 (259 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Dobrá domluva, ochotné jednání.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Auto Kovanda

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Viktor

Nic moc

21. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavel

1. Přijel jsem dle dohodnutého termínu, ale řekli mi, že mají rozbité zařízení, takže mi to přendají kola druhý den, nevolali mi, i když jsem ji tel. číslo do tel. říkal. Sdělil jsem jim, že mám prasklou žárovku a jestli by ji mohli vyměnit.
2. Druhý den mi auto předali přezuté a sdělili mi, že mám poškozenou patici u žárovky a možná i relátko u světla. A protože mi předtím nevolali, tak že mi nechali ve světlometu novou žárovku a že mám přijet za 2 dny, až tam bude eletrikář, že mi to opraví.
3. Doma jsem se kouknul na světlo a závěr: Ve světle byla moje žárovka a po výměně prasklé žárovky světlo svítilo jak má.
Negativní zkušenost mám s tímto podnikem již podruhé (dohodnutý termín neplatí), poprvé jsem bral, že se to může stát, tak jsem to nechal být a dal jim 4 hvězdičky.

3. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kasparvaclav

Dobrá domluva, ochotné jednání.

19. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Monika

Měli jsme dobře vyčištěné auto, akorád jsme čekali, že bude suché, ale bohužel. To jediné nás zklamalo.

6. 1. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jiří

Bohužel silná nespokojenost. I přesto, že jsem byl objednaný na určitou hodinu, bylo v danou chvíli na řadě více lidí a já tak musel asi 20 minut čekat, než se na mě dostalo. Samotná výměna kol (pozor, ne přezutí) trvala snad třičtvrtě hodiny, což jsem absolutně nechápal. Sám si kola s pomocí heveru jedno po druhém vyměním za max hodinu a půl. Vrcholem bylo, když s autem nakonec vyjeli z dílny a sdělili mi, že poklice na pravém předním kole špatně drží. A opravdu, po příjezdu domů už na autě nebyla. Zvláštní, že doposud 4 roky držela perfektně. Poslední, co mi vadilo bylo, že jsem během výměny jsem na auto neviděl, dílna byla zavřená, ale to je spíš o osobních pocitech, mám prostě raději auto celou dobu pod dohledem. Pneuservis nemůžu doporučit.

6. 12. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (97)