Kategorie

Pangea Tea

4,6 / 5 (1397 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „rychlé dodání a dobrý čajík“

Výroba a distribuce čajových specialit, květinových čajů, čajových kolekcí, kalendářů, aj. čajového zboží. Veloobchodní a maloobchodní online prodej čajových výrobků. Výrobce světově patentovaných čajových adventních kalenářů. Dovozce a prodejce létajících lampionů štěstí.

Dnešní nabídky Pangea Tea

Hodnocení podniku Pangea Tea

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tereza

rychlé dodání a dobrý čajík

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Milena

pěkně zabalené, snad potěší jako dárek

2. 12. 2016
Užitečné? Ano
Marcela

Přestože byly krabičky s čajem zaslány ještě v přepravní krabici,byly vánoční krabičky poškozené,potrhaný obal a zcela zdeformované rohy krabiček.Muselo být zboží již zabaleno poškozené,protože přepravní krabice byla v pořádku.Jelikož jsem měla tyto čaje nachystané jako dárky,je mi až ostuda toto někomu dát.Předpokládala jsem ,že pokud je produkt prodáván jako DÁRKOVÁ KOLEKCE,že bude i obal v perfektní stavu,klidně i v celofánovém přebalu,jako je u čajů obvyklé. Snad chuť čajů bude na lepší úrovni,než je dárkové balení.

1. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ivana

Hezký, lákavý obal.

Zboží bylo dodáno v poměrně velké krabici, o to větší bxlo překvapení, když jsem po otevření vyndala krabičku velikosti 26x18x8 cm a v ní konvičku o výšce 10 cm a 2 maličké misky o vrchním průměru cca 5 cm. Můj dojem byl, že je to součást výbavičky dětské kuchyňky. Ztrácím odvahu tento set dát dospělé dceři jako vánoční dárek. Přitom se nejedná zrovna o dárek zcela levný...

Již podruhé se mi stalo, že velikost zboží neodpovídá představě, kterou dává nabídka. Opět Vám tedy doporučuji, abyste si zboží - dříve než jej nabízíte - podrobně prohlédli a nenechali se svést pouze obrázkem, který dodavatelská firma přadkládá. Uvažuji o vrácení tohoto zboží.

30. 11. 2016
Užitečné? Ano
Jana

hezký dárek pod stromeček

30. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (197)