Masážní studio Isis

4,0 / 5 (428 hodnocení)

Vybrané hodnocení: "Zajímavé. Určitě ráda zopakuji. "

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Blanka Halajová
http://masaze-isis.wbs.cz
studio.masaze1234@seznam.cz
+420 774 625 429

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Krása, zdraví a relaxace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Masážní studio Isis

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karel

Objednáno jako dárek k narozeninám. Naprostá spokojenost.

27. 7. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Aneta

Šikovná paní masérka. Vadil mi ale kouř z cigaret, který byl cítit všude, dokonce i z masérčin rukou.

Vyjádření partnera
Masážní studio Isis Před 3 roky

Jsem nekuřák a kouř byl cítit z chodby,kterou bohužel neužívám sama...byl tam pán Ukrajinské národnosti,který čekal na kohosi z kanceláře vedle..žádala jsem ho aby na chodbě nekouřil-ale bohužel neragoval..

22. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Hola

Bohužel jsem si zapomněla voucher doma a šla jsem na adresu, kde podnik sídlil v minulosti, přesto je tato adresa uvedena na internetu. Když jsem dorazila domů, asi 20 minut po domluveném času, zavolala jsem do podniku, kde mě paní (nikoli masérka) tak nepříjemně vyškolila, že nemám absolutně chut tento podnik někomu doporučovat. Chyba se stala na mé straně a chtěla jsem se paní masérce omluvit a domluvit se, ale takové jednání jsem již dlouho nezažila!!!!!

Vyjádření partnera
Masážní studio Isis Před 3 roky

Dobrý den...byla bych velice ráda,kdyby jste celou záležitost popsala-tak,jak se stala-napadla jste telefonicky paní vedoucí s tím,že Vám nechce vyjít vstříc a nechce Vám masáž znovu objednat na jiný termín-tato Vás slušně informovala-že nebyl problém zavolat-když jste byla na jiné adrese-na to jste odvětila,že jste neměla telefon-na to,že Vám slušně řekla-že veškeré podmínky včetně toho,že máte voucher donést s sebou na masáž jste negovala a vedla jste si svou...je mi líto neslušná jste byla Vy-kdyby jste slušně poprosila a neútočila..třeba by vše bylo jinak-ale vyhrožovat a nadávat-tím se asi ničeho nedosáhne-na voucheru je uvedena adresa-kde sídlíme-tefonní číslo a pro nás pro kontrolu kod...že se kdesi ze starých akcí zobrazí na netu jiná adresa-bohužel-co je na voucheru a i na webových stránkách je platné...nejsme až tak bohaté,abychom mohli plýtvat elektrikou a nahřívat kameny a oleje..a poté vše zlikvidovali-protože to bylo zbytečně..chyba není na naší straně..
Kontakt je zkopírován z internetu při zadání dotazu na adresu salonu Isis Plzeň
Kontakty | Masážní studio Isis
www.masaze-isis.wbs.cz/Kontakty.html
Blanka Halajová. Husova 29. Plzeň. 301 00. Tel. 774 625 429. meil-studio.masaze1234@seznam.cz ... Mapa stránek.

19. 11. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zajda

katastrofa

15. 10. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pavlína

Masáž byla několikrát masérkou zrušena, vždy na poslední chvíli a výmluvy byly nedůvěryhodné. Voucher doposud nebyl uplatněn a po 2 měsících neustálého odklání a výmluv ze strany masérky nemám už o její služby zájem. V žádném případě nedoporučuji.

Vyjádření partnera
Masážní studio Isis Před 3 roky

Vážená paní..zapoměla jste zde napsat-že nepravděpodobnou výmluvou je vážný zdravotní stav mé dcery-kdy jsem Vám slušně vysvětlila,že ji selhala transplantovaná ledvina..napsala jste ošklivou sms večer v devět hodin-i přes to,že jsem se slušně omluvila a snažila se Vám nabídnout jiný termín-na vaši žádost jsem Vám zasla peníze zpět na účet a to i Vámi požadovanou částku 400kč-namísto částky 380kč..a v situaci ve které se nacházím-kdy lékaři bojují o záchranu života mé dcery si ze srdce přeji,aby jste nikdy nezažila..neboť není pro matku nic bolestivějšího,než vidět své dítě umírat..natož číst řádky-které jste byla schopna napsat a vyhrožování právníky,aniž by jste znala mou rekci na vaši žádost vrácení peněz....děkuji Vám za Vaši včerejší SMS a i za dnešní hodnocení...a věřte-nejsem nelidská a rovněž nejsem podvodník a zloděj..

22. 9. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (131)

Podobné podniky