Hodnocení podniku  Zábavná města

3,8/5 (8 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Petra

Nápad je to dobrý, ale provedení už, bohužel, nikoli.
Nicméně, procházka městem hezká.

Ačkoli jsme se na hru moc těšili, byli jsme velmi zklamaní. Nadšení nás přešlo hned po první šifře, která byla nesmírně těžká… ostatně, tak tomu bylo i u těch ostatních. Z devíti šifer jsme, bez využití nápovědy, zvládli přijít jen na 2. S nápovědami jsme jich vyluštili 5 a na dvě jsme nepřišli vůbec. Navíc, aplikace nám prozradila jen správný výsledek, ale bez popisu postupu. Takže jsme se ani nedozvěděli, jakým způsobem se ty šifry měly vůbec řešit.
Tato šifrovací hra rozhodně není pro rodiny s dětmi, spíš pro nějaké génie. Byli jsme na to 4 dospělí a nevěděli jsme si rady.

Vyjádření partnera
Zábavná města Před 6 měsíci

Dobrý den, mrzí nás, že hra nesplnila Vaše očekávání. Musíme říct, že ohledně nastavení obtížnosti šifer jsme vedli velké diskuze a nakonec vyhrála varianta "střední obtížnosti" v případě hry Po stopách historie Olomouce . Nechtěli jsme, aby šifry byly moc lehké, cílem bylo, aby šifrovačka byla opravdu o luštění. Každopádně si bereme jako podnět i připravit variantu se šiframi s lehčí obtížností. Zajímavý podnět je i doplnění informace o způsobu vyluštění šifry v případě žádosti o řešení dané šifry.
Jsme rádi, že alespoň procházka to byla příjemná a třeba jste se dozvěděli i něco, co jste dosud o Olomouci či jejích místech nevěděli.

22. 7. 2021
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.