Lucie Mašíková

Jedlová - Jedlová, Jedlová 454

„Skvělá mastička na promazání, ekzém sice nevyléčí, ale ani nezhorší. Doručení bylo rychlé.“ — David, Před 3 měsíci

„Skvělá mastička na promazání, ekzém sice nevyléčí, ale ani nezhorší. Doručení bylo rychlé.“ — David, Před 3 měsíci

O nás

Jen ve zkratce o Nás, jsme úplně normálně, nenormální rodinka s dvěma dětma, žijící v rodinném domku na vesnici. Snažíme se být příkladní nejen pro své děti, ale také pro společnost tím, co děláme a jak žijeme. Ne vždy se daří vše tak jak chceme, ale společně vždycky všechno zvládneme.

Už nás nebavilo dále kupovat předražené přípravky, tak jsme si je začali vyrábět sami a zjistili jsme, že to jde. Pokud Vás nebaví přípravky plné ropy, parabenů, silikonů, syntetických barviv, umělých konzervantů, tak jste na správném místě! Věříme, že s naší kosmetikou budete spokojeni a stanete se našimi věrnými zákazníky, kterých si budeme vážit a budeme oceňovat stále výbornou kvalitou.

Jde nám také ale o osvětu. Chceme společnými silami změnit alespoň to co změnit lze. Zamyslete se prosím nad tím, co všechno kupujeme úplně zbytečně a v čem to kupujeme. Zkuste si představit za každým igelitovým pytlíkem jednu nebohou velrybu, která ho v moři spolkne. Alespoň za mě je to tedy dostatečná motivace.

Budoucí maminky, přemýšlely jste o látkových plenkách? Dnes jsou na takové úrovni, že přebalování hravě zvládnou i babičky a tatínci. A navíc jsou plenky totálně rozkošné! A co teprve, když si vezmete kolik ušetříte?

Věci, které nepotřebujete nevyhazujte, ale zkuste je nějakým chytrým způsobem ještě zrecyklovat.

Nenakupujte zásoby jídla, stejně vždycky půlku vyhodíte. Je toho opravdu spousta co se dá změnit. Takovéhle změny jsou jen kapkou v moři, ale pokud se nám povede přimět k takovému stylu života více lidí, tak z kapky bude rybník a pak celý oceán :)

„Děkuju, že nebudete kritizovat můj styl psaní. Píši tu všechno osobitě a tak, aby z toho vyzařovala moje osobnost. Lucie“

Za případné dotazy, připomínky, kritiku a vše ostatní předem děkujeme.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Zobrazit více
Lucie Mašíková
Jedlová 454, Jedlová - Jedlová, 569 91, Jedlová 454 (zobrazit na mapě)

Lucie Mašíková

Jedlová 454, Jedlová – Jedlová, Jedlová 454

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Wi-Fi zdarma
Bereme karty

Hodnocení podniku

4,9/5 (43 hodnocení)
David

Vše v pořádku, prací prášek jako alergik a ekzematik doporučuji

Ivan

pošta nedodala kod ani informaci že již zboží je možné vyzvednout

Blanka

Nádherná vůně, super složení a bleskové dodání, doporucuji