Solné lázně TOM

Praha - Vokovice, Kladenská 19

„čistě prostředí, milá slečna vše vysvětlila a prodloužila bez problémů čas o zpoždění, naprosto perfektní funkční infrasauna.“ — Roman, Před 4 měsíci

„čistě prostředí, milá slečna vše vysvětlila a prodloužila bez problémů čas o zpoždění, naprosto perfektní funkční infrasauna.“ — Roman, Před 4 měsíci

O nás

V Solných lázních TOM na vás čeká solná jeskyně a nově i privátní infrasauna. Solná jeskyně byla vybudována ze soli z Mrtvého moře. Má blahodárné účinky na kožní choroby a také dýchací problémy a nejen to. Dospělí si odpočinou na pohodlných sklápěcích křeslech u relaxační hudby. Pro rodiny s dětmi máme připravené pohádky či pohádkové písničky a také hračky na hraní pro děti. V privátní infrasauně naberete energii a také posílíte imunitu. Navíc si během procedury budete moct odpočinout u šalku kávy Nespresso či dalšího občerstvení. K zakoupení na prodejně taktéž máme různé solné produkty, soli na vaření i koupel a také kosmetiku z Mrtvého moře Mon Platin.

Solné lázně TOM
Kladenská 19, Praha - Vokovice, 160 00, u metra A - Bořislavka (zobrazit na mapě)

Solné lázně TOM

Kladenská 19, Praha - Vokovice, u metra A - Bořislavka

V sobotu a neděli máme otevřeno na základě objednání předem. 

Dnes otevřeno 9:00–21:00
Vybavení a služby
Wi-Fi zdarma (Parkování možné na ulici před domem (fialová zóna).)
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

4,9/5 (10 hodnocení)
Martin

Milý a ochotný personál

Marcela

Jeskyně je pěkná, příjemná a komorní. Je vhodná i pro děti, vnučce se líbilo.

Vnučče v únoru, nebyly ještě 3 roky a pán mi řekl, že dítě zdarma do 3 let se na vouchery nevztahuje…i když to bylo v podmínkách a musela jsem za ní zaplatit bez jakéhokoliv účtu. To bylo jediné, co mě mrzelo. Jednalo se o 2 vstupy, to si myslím, že bylo spíš o toleranci..

Ludmila

Všechno bylo v pořádku. Na začátku jsme dostali potřebné informace a instrukce od milé obsluhy. Plně jsme si saunu v klidu a nerušene užili. Moc se nám líbilo a určite se tam ješte vrátime 😉.