Silic Média s.r.o.

Úvaly, Havlíčkova 232

„Naprosto nadstandardní jednání firmy. Došlo k problému, který OKAMŽITĚ vyřešili, omluvili se a ještě poslali dárek.. byla jsem velice mile překvapena.“ — Jirina, Před 2 měsíci

„Naprosto nadstandardní jednání firmy. Došlo k problému, který OKAMŽITĚ vyřešili, omluvili se a ještě poslali dárek.. byla jsem velice mile překvapena.“ — Jirina, Před 2 měsíci

O nás

Jsme malá, rychle se rozvíjející firma, kterou tvoří mladý a kreativní tým lidí. Reklamní předměty jsou naší vášní. Všichni děláme to, co nás baví, a proto umíme vždy vyřešit vše tak, abychom předčili vaše očekávání. Jako přímý výrobce reklamních předmětů máme velkou výhodu v tom, že pro nás není nic nemožné.

Zabýváme se vším, co se týká reklamních předmětů. Ať už potřebujete podpořit prodej, odměnit zákazníky za věrnost, nebo propagovat svůj brand, jsme tu pro vás s nejširší nabídkou propagačních předmětů a reklamních dárků.

Vyrábíme reklamní předměty na míru
Specializujeme se na segment 3D propagace a zabýváme se zakázkovou výrobou široké škály reklamních předmětů. Snažíme se uspokojit vaše nejnáročnější představy a dokážeme vyrobit jakýkoliv reklamní produkt přesně na míru vašim požadavkům.

Zobrazit více
Silic Média s.r.o.
Havlíčkova 232, Úvaly, 250 82 (zobrazit na mapě)

Silic Média s.r.o.

Havlíčkova 232, Úvaly

Dnes otevřeno 8:00–12:00 12:30–16:00
Vybavení a služby
Nepřijímáme platební karty

Hodnocení podniku

4,6/5 (20 hodnocení)
Jirina

Naprosto nadstandardní jednání firmy. Došlo k problému, který OKAMŽITĚ vyřešili, omluvili se a ještě poslali dárek.. byla jsem velice mile překvapena.

Adéla

Zboží jako takové je super a udělalo velkou radost.

Způsob dopravy byl velice nešťastný. Obchodník poslal zásilku jako firemní balík, takže nešel uložit na výdejnu a musel mi být předán do rukou, což byl v jedenáct dopoledne samozřejmě problém. Dopravci trvalo dva týdny, než byli schopní dovézt mi zásilku, ačkoliv jsme se předtím dvakrát dohodli na termínu předání – asi na třikrát zapomněli balík odeslat z depa. Když se jim asi po pátém (už značně naštvaném) telefonátu podařilo balík doručit, tak byl poškozen. Krabice obouchaná a roztrhaná a i plastová krabice od hračky byla poničená, což už jsem ale neměla možnost řešit, protože tříletému dítěti člověk špatně vysvětlí, že se na něj Ježíšek nevyprd, ale PPL není schopno hračku dodat včas a v pořádku.

Jarmila

rychlost dodání