Hodnocení podniku  Body & Face clinique

4,3/5 (59 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anezka

Podnik je v poradku

Uz jsem toto zarizeni navstivila po nekolikate a pokazde me osetroval jiny personal ocenila bych kdybych mohla byt vzdy u jednoho osetrujiciho

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Dobrý den, děkujeme za vaší důvěru. Prosím při příštím objednávání rovnou sdělte na recepci jméno dermální specialistky, ke které byste ráda chodila, recepční vám jistě vyhoví. Na klinice pracuje 5 dermálních specialistek a 3 lékaři, jistě máte z koho vybírat. Děkuji a těšíme se na vaší další návštěvu,. Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

2. 9. 2020
inka

Dovolat se tam absolutně nemožné díky špatně komunikaci a ne zrovna příjemné slečně na telefonu mi voucher propadl

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Dobrý den, je mi velmi líto, ale platnost poukazu si musíte hlídat sama. Do dodby, nežli nám sdělíte číslo vocheru, nemáme ho možnost zkobtrolovat.

Co se týče jak píšete "ne zrovna příjemné slečny" pak mě mrzí, že zde veřejně uvádíte další klientky v omyl. Recepční vám nemohla s ošetřením vyhovět ani při té nejlepší vůli, neboť klinika dostává úhradu až po provedení zákroku. Pokud je voucher neplatný, pak bychom úhradu nedostali vůbec. Jistě chápete, že pracovat zdarma nemůžeme. Nehledejte prosím obětního beránka tam, kde není i když mě samozřejmě moc mrzí, že vám poukaz propadl.

Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinqiue

1. 8. 2020
Stanislava

Byla jsem zcela spokojená. Vše mi bylo předem vysvětleno, byla jsem informována, co nesmím dělat po zákroku. Po jehličkách mám modřinky, které , doufám , brzy zmizí.

31. 7. 2020
Libuše

Profesionální přístup

30. 7. 2020
Helena

Velice mi to pomohlo, moc ochotný a milý personál. Jsem tu vždy spokojená.

29. 7. 2020
Mudrova

Vše ok

17. 6. 2020
Jana

Vše naprosto skvěle, velice milý a ochotný personál, rychlé objednání, pan primář šikovné ručičky, Ráda se na kliniku vracim, s výsledkem jsem vždy naprosto spokojená. Děkuji celému personálu. 🌹👍🙂

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Děkujeme za pochvalu. Kladné hodnocení je vždy velkou inspirací a motovací pro naší další práci. Těšíme se na Vás v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

20. 5. 2020
Milena

personál byl příjemný, prostředí také, ale je to moc daleko.

Nelíbilo se mi, to za 1-bolelo to,2-výsledek téměř žádný, nedoporučuji to nikomu.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 6 měsíci

Dobrý den , velmi mě mrzí, že jste neviděla žádný výsledek, ale je to zřejmě tím, že v tomto případě pouhá jedna aplikace nestačí. S ohledem na to, že se jedná o mezoterapii, bylo v textu nabídky uvedeno, že je třeba zákrok nejméně jednou zopakovat. Tato informace je také součástí tzv. Informovaného souhlasu. Je škoda, že jste protokol nedodržela, výsledky by byly určitě lepší.
Co se bolestivosti týče, pak v tomto případě opravdu nerozumím Vašemu komentáři, neboť jste veděla, že se jedná i injekční aplikaci, která i přes působení anestetického krému může být mírně nepříjemná. V tomto případě záleží na prahu bolesti. U injekčních apIikací se jedná o všeobecně známou skutečnost a je to v textu nabídky výslovně uvedeno. Pro příští výběr zákroku doporučuji lépe pročítat nabídku abyste se vyhla případnému zklamání z výsledku. Chápu, že Vás nedostatečný výsledek mrzí, nicméně nás mrzí, že, nikoli naší vinou, haníte jeden z nejoblíbenějších produktů našich klientek. Děkuji za pochopení a přeji hezký zbytek dne, Mgr. Pavlína Blažek, Body&Face clinique

19. 5. 2020
Eliska

Přístup a odbornost paní, která ošetření dělala

19. 5. 2020
Zuzana

Vše OK

19. 5. 2020
Denisa

Paní byla velmi milá, velmi mi, ale vadilo, že šla cítit kouřem od cigaret.

18. 5. 2020
Tinterova

Bylo to skvěle, opravdu funguje!!

Trochu bolest

18. 5. 2020
Anonym

Jako vzdy v poradku. Aplikace bezbolestna. Pan doktor mily. Vse ochotně vysvětli. Již jsem byla po druhe. Budu se vracet.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 7 měsíci

Děkujeme za hodnocení, pochvala je vždy velkou motivací pro naší další práci, Mgr. Pavlína Blažek

11. 3. 2020
Simona

Hyaluronovú terapiu som kúpila ako darček pre mamu a musím povedať, že maximálna spokojnosť. Veľmi prijemne a milé jednania počas celej doby terapie, pani nám vysvetlila všetky kroky aplikácie. Určite doporučujem ☺️
Taktiež to nebola posledná návšteva 🙂

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 7 měsíci

Děkujeme za kladné hodnocení, které je velkou motivací pro naší další práci. Těšíme se na Vás, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka Body&Face clinique

7. 3. 2020
Jiří

Nabídku využila jako dárek moje žena, takže to neumím posoudit, mám jenom povšechné dojmy které mi sdělila

Vzhledem k výše uvedenému neumím říct

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 9 měsíci

Děkujeme za hodnocení a věřím, že ony povšechné dojmy se proměnily v dobrý výsledek ošetření. Mgr. Pavlína Blažek

1. 3. 2020
Iva

Personál byl ochotný.

Bohužel aplikace kyseliny hyaluronové byla málo procentní , nebylo to nikde uvedeno.
Zákrok nebyl vůbec viditelný.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 9 měsíci

Dobrý den, pokud jste četla informovaný souhlas, který jste před zákrokem podepsala, pak je právě zde použitý preparát popsán velmi detailně. Rozhodně se nejedná o "máloprocentní" kyselinu hyaluronovou ale o:

1. špatně zvolenou indikaci, kdy na hluboké vrásky je třeba použít klasickou dermální výplň (vysokoprocentní) která je ovšem v zásadně jiné cenové relaci (4.900,- Kč)
2. aplikaci jste na dané oblasti absolvovala pouze jednou, což je málo. Jak v textu nabídky tak v textu informovaného souhlasu a posledně pak na základě upozornění ošetřející sestry je uvedeno, že mezoterapie, resp. její výsledky, jsou založeny na opakování procedury.

Pokud tedy šlo o špatnou indikaci či nedodržení protokolu (opakování ošetření) pak musím s politováním konstatovat, že výsledek byl nejspíš skutečně velmi slabý. V estetické oblasti je důležitá správná volba ošetření a pokud volíte mezoterapii (chápu, že i díky ceně) pak je třeba ji opakovat právě pro posílení a dlouhodobost efektu.

Prosím o lepší pročítání toho, co podepisujete, pokud byste měla potřebné informace, jistě by nedošlo k tomu, že byste byla nespokojena.

Děkuji za pochopení, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

24. 2. 2020
Darina

Velmi čisté, Nové.. Profesionální přístup, vše vysvětleno, ukázáno… Hezky postaráno.. Viditelný výsledek..

13. 2. 2020
Denisa

Prostredi bylo fajn, vse ciste, personal příjemný, procedura bezbolestná, klinika je snadno nalezitelna dle Google maps

No po více než měsíci už účinek mohu hodnotit a i když jsem dodržela všechny pokyny, tak účinek je nulový. Zase uznávám, že je to pro mě určitě lepší varianta než nepřirozený či přímo špatný výsledek, spadle obočí nebo víčko nebo cokoli takového… Ale znovu už určitě nepůjdu, byly to vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 9 měsíci

Méně je někdy více a přirozenost na prvním místě ... To je základní motto naší kliniky.
S ohledem na skutečnost, že jste u nás byla po prvé, lékař Vám aplikoval obvyklou dávku. Ta ve všech případech skutečně stačit nemusí ale je to zárukou toho, že nedojde k poaplikační komplikaci zejména ve smyslu ptózy či nechtěné ztráty mimiky. Tím, že Vás lékař nezná, resp. neví a ani z logiky věci vědět nemůže, jaká konkrétní dávku bude vyhovovat zrovna Vám, raději volí vždy dávku základní a poté případný dopich. Podle mého názoru je to vždy lepší, nežli se pak obtížně zbavovat nechtěných následků. Tento postup je dnes zcela obvyklý.
V informovaném souhlasu, který jste jistě před zákrokem pročítala a posléze podepsala a dále z úst lékaře jsme jistě slyšela, že pokud nebudete s čímkoliv spokojena, postačí kdykoliv v ordinačních hodinách přijít na kontrolu a ve Vašem případě samozřejmě na korekci. Proč jste možnosti nevyužila a raději dáváte přednost veřejné stížnosti, která Vám k nápravě rozhodně nepomůže nevím...

S pozdravem, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

9. 2. 2020
Helena

Jsem tady vždy spokojená, milý personál.

8. 2. 2020
Anonym

Prijemna pani doktorka, vzorna aplikace, vse v poradku.

8. 2. 2020
Denisa

Milá sestra

Minimální efekt

8. 2. 2020
Hendrychovamonika

Prostředí

Služby

19. 12. 2019
K

Bez efektu

17. 12. 2019
Olga

Přístup sestřičky Amy-přidaná hodnota k nezaplacení

Nic co by mi vadilo

17. 12. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.