Shaaze Masáže

Praha - Vysočany, Paříkova 910/9

„Výborný přístup maserů, člověk se hodí do pohody. No, a taky poprvé (teď už podruhé) masáž po které člověk skutečně cítí nějaké výsledky. :)“ — Tomáš, Před 28 dny

„Výborný přístup maserů, člověk se hodí do pohody. No, a taky poprvé (teď už podruhé) masáž po které člověk skutečně cítí nějaké výsledky. :)“ — Tomáš, Před 28 dny

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Masáže, Klasické relaxační masáže

O nás

Je tomu hodně let nazpátek, co jsem se zamilovala do masáží a vůbec jsem netušila, že se jim budu věnovat na profesionální úrovni. Zamilovala jsem se do doteků nejprve jako klientka. Fascinovalo mě, jak hluboká terapie masáž je. Uvědomovala jsem si očistu těla, duše i mysli… a následné rozproudění vlastní životní energie, kdy jsem jasně věděla, co mám udělat, měla jsem nápady a spoustu vlastní síly k tomu je realizovat.

Vlastně celý život jsem zasvětila studiu a sledování lidského těla, duše a lidské psychiky. Vždy mě zajímaly souvislosti, proč má tělo v některém věku více síly, ale méně duševní stability. Anebo, proč, když je člověk již starší a zkušenější, je tělo zase unavenější a zchátralejší? Jak to udělat, abychom se cítili skvěle tělesně plni síly a přitom duševně zralí a šťastní? A tak tímto procesem uvědomování procházím celý život. Se svojí životní láskou – mým tělem a mojí duší.

Společně s mým týmem masérů se moc těším, že budeme moci jít alespoň chvíli s Vámi, tím Vaším procesem…

Vaše Shaaze

Zobrazit více
Shaaze Masáže
Paříkova 910/9, Praha - Vysočany, 190 00 (zobrazit na mapě)

Shaaze Masáže

Paříkova 910/9, Praha - Vysočany

Dnes otevřeno 8:00–22:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Wi-Fi zdarma
Bereme karty
U nás se nekouří

Hodnocení podniku

5,0/5 (47 hodnocení)
Pavel

Přístup personálu a jeho vstřícnost.

Tomáš

Výborný přístup maserů, člověk se hodí do pohody. No, a taky poprvé (teď už podruhé) masáž po které člověk skutečně cítí nějaké výsledky. :)

Jitka

Maserka i prostredi uzasne. Urcite nejlepsi masaz na ktere jsem byla.