„Včera objednáno, dnes doručeno, super, náušničky vypadají krásně“ — Lenka, Před 5 měsíci

„Včera objednáno, dnes doručeno, super, náušničky vypadají krásně“ — Lenka, Před 5 měsíci

O nás

Jsme český internetový distributor, který nabízí stříbrné šperky Ag 925/1000 za nejnižší ceny a v nejvyšší kvalitě. Náš výrobce pochází z EU a je registrován u puncovního úřadu a tím garantuje pravost drahých kovů a kamenů a výrobku celkové!

Nemusíte se tedy bát, že děti přijdou do kontaktu s nějakým nekvalitním materiálem. Stříbrné šperky o hmotnosti vyšší než 3g musí být navíc ze zákona opuncovány státním puncem ryzosti. Toto puncování provádí puncovní úřad v jehož kompetenci je i provádět kontroly u obchodníků. Vyražené puncy jsou grafické symboly, které udávají, jaká je ryzost stříbra. Dodáváme kvalitní stříbrné šperky s puncem. V případě že je šperk malý, nebo křehký nemusí být označen puncem.

Levné stříbro se specializuje na dětské ryzí stříbrné šperky s perlami, krystaly, zirkony a i exkluzivními krystaly Swarovski. Zaměřujeme se především na šperky pro děti. Nabízíme stříbrné náušnice, náušnice kruhy, stříbrné prsteny, přívěsky i řetízky. Stříbro se vyznačuje jak příznivou cenou, tak i vysoce kvalitním materiálem.

Vhodnost šperku pro děti je bez limitní, máme kruhové náušnice s velmi lehkými stříbrnými komponenty, které nosí i velmi maličké děti, až po stříbrné prstýnky pro velké slečny či samotné maminky. To že je náušnice, či řetízek, je dětského vzhledu, neznamená že by jste ho nemohla nosit i Vy. Velikost a popis najdete u každého produktu.

Zobrazit více
Levné stříbrné šperky

http://levne-stribro.cz

Hodnocení podniku

4,2/5 (18 hodnocení)
Kateřina

tenký řetízek, na fotografii v nabíe vypadá bytelnější

Martina

Nedostala jsem fakturu ke zboží. Vzhledem k velikosti šperku, se mi zdá cena výrobku vysoká.

Petra

Zapínání dlouho nevydrží