Grilování CZ s.r.o.

Vilémov, Vilémov 283

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Potraviny, Přísady na vaření

O nás

Vážení příznivci grilování,

grilování v kotlovém grilu (grilu na dřevěné uhlí s víkem) se intenzivně věnujeme od roku 2007. Do té doby jsme párkrát ročně rožnili kuřata na starém grilu s motorkem, však to jistě znáte. V roce 2008, kdy jsme odstartovali náš první e‑shop www.grilovani.eu, jsme byli první a jediný e‑shop, který nabízel ucelený grilovací sortiment vč. koření, omáček, knih a DVD podobně jako obchody v Německu nebo USA. Obchodu se dařilo, a tak jsme v roce 2010 spustili www.grilovani.cz .

MISTR GRILU® je značka našeho koření na grilování a od roku 2016 také značka gourmet soli a kvalitních dřevěných lupínků a špalíků k zauzování v grilu. U některých koření jsme se inspirovali chutěmi a vůněmi nejoblíbenějších světových kořenících směsí a upravili je podle naší chuti, ale tak, aby se jednalo o originální koření na grilování. Na jeho vývoji se podílí více lidí, kteří hodně a dobře grilují, a všichni tak dali vzniknout značce MISTR GRILU®- koření na grilování.

Nejdůležitější charakteristikou je pro nás kvalita. Koření proto vyrábíme v České republice, v moderním potravinářském provozu a z kvalitních surovin. Všechny námi nabízené kořenící směsi jsou opravdu originální, připravované na základě našich receptur. Rozhodně je nenajdete mezi záplavou běžných kořenících směsí s velkým obsahem soli ve velkých obchodních řetězcích. Naše grilovací koření MISTR GRILU® můžete s úspěchem využít i při vaření doma v kuchyni …

Zobrazit více
Grilování CZ s.r.o.
Vilémov 283, Vilémov, 582 83 (zobrazit na mapě)

Grilování CZ s.r.o.

Vilémov 283, Vilémov

Dnes otevřeno 10:00–17:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bereme karty