Žacký pivovar Auersperg

Žáky, Žáky 3

„Potřebovala jsem zásilku odložit na určité datum a s paní z pivovaru byla báječná spolupráce. Děkuji.“ — Karolina, Před 2 měsíci

„Potřebovala jsem zásilku odložit na určité datum a s paní z pivovaru byla báječná spolupráce. Děkuji.“ — Karolina, Před 2 měsíci

O nás

Již druhým rokem opravujeme historický objekt bývalého zámečku v obci Žáky u Čáslavi. Jedná se o nejohroženější památku ve Středních Čechách. Smysluplné využití zámečku jsme našli ve vaření nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. V našem pivu najdete pouze základní suroviny ze kterých se pivo má vařit – vodu, slad, chmel a kvasinky. Žádné jiné přídavné látky či náhražky nepoužíváme. Dbáme na kvalitu našich piv a přirozené procesy zrání. Český slad a české chmely jsou samozřejmostí. Pro speciální nebo svrchně kvašená piva používáme i mnichovský slad nebo chmely z USA.
Poptávka po nefiltrovaném pivu je stále vyšší, a to nejen díky blahodárným účinkům na lidský organismus, ale také pro svoji lahodnou chuť. Jako jediní toto pivo přinášíme do všech domácností, expresním dodáním do 24 hodin . Pivo po obdržení musí neprodleně do lednice.

Zobrazit více
Žacký pivovar Auersperg
Žáky 3, Žáky, 286 01 (zobrazit na mapě)

Žacký pivovar Auersperg

Žáky 3, Žáky

Nefiltrované a nepasterizované pivo je živý nápoj, proto je nutné vyzvednout jej v den dodání a umístit ihned do lednice, jen tak zachováme živé kvasinky, které při delším pobytu v teplotách nad 7 stupňů umírají . Vyzvedněte si prosím zboží ihned v první den dodání a umístěte soudek ihned do lednice. Doporučená spotřeba je do 10 ti dní od dodání .
Otevírací doba: Nonstop
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup

Hodnocení podniku

4,8/5 (95 hodnocení)
Jana

Vynikající pivo

Lenka

Vypadá krásně a snad se bude, jako dárek líbitm

Marie

Pivo nechutnalo, jinak vše v pořádku