Žacký pivovar Auersperg

Žáky a další pobočka

„I když se první zásilka kvůli dopravci ztratila, prodejce s námi velmi rychle vykomunikoval dodání nové zásilky. Pivo všem moc chutnalo :)“ — Anonym, Před měsícem

„I když se první zásilka kvůli dopravci ztratila, prodejce s námi velmi rychle vykomunikoval dodání nové zásilky. Pivo všem moc chutnalo :)“ — Anonym, Před měsícem

O nás

Již druhým rokem opravujeme historický objekt bývalého zámečku v obci Žáky u Čáslavi. Jedná se o nejohroženější památku ve Středních Čechách. Smysluplné využití zámečku jsme našli ve vaření nefiltrovaných a nepasterizovaných piv. V našem pivu najdete pouze základní suroviny ze kterých se pivo má vařit – vodu, slad, chmel a kvasinky. Žádné jiné přídavné látky či náhražky nepoužíváme. Dbáme na kvalitu našich piv a přirozené procesy zrání. Český slad a české chmely jsou samozřejmostí. Pro speciální nebo svrchně kvašená piva používáme i mnichovský slad nebo chmely z USA. Poptávka po nefiltrovaném pivu je stále vyšší, a to nejen díky blahodárným účinkům na lidský organismus, ale také pro svoji lahodnou chuť. Jako jediní toto pivo přinášíme do všech domácností, expresním dodáním do 24 hodin . Pivo po obdržení musí neprodleně do lednice.

Zobrazit více
Žacký pivovar Auersperg
2 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Žacký pivovar Auersperg

Žáky 3, Žáky

Nefiltrované a nepasterizované pivo je živý nápoj, proto je nutné vyzvednout jej v den dodání a umístit ihned do lednice, jen tak zachováme živé kvasinky, které při delším pobytu v teplotách nad 7 stupňů umírají . Vyzvedněte si prosím zboží ihned v první den dodání a umístěte soudek ihned do lednice. Doporučená spotřeba je do 10 ti dní od dodání .
Otevírací doba: Nonstop
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup

Miniburgers kiosk

Antala Staška 1357/78, Praha - Krč

Objednávka na této pobočce vytvořená do pondělí do 24:00 bude vydána pouze následujícího dne, tedy v úterý. 

Dnes zavřeno
Mapa poboček

Hodnocení podniku

4,6/5 (439 hodnocení)
Anonym

I když se první zásilka kvůli dopravci ztratila, prodejce s námi velmi rychle vykomunikoval dodání nové zásilky. Pivo všem moc chutnalo :)

Jitka

Nebyl uveden datum spotřeby průměrné balení byl to dárek tak jsme museli upozornit na skladování a spotřebu

Petr

Paní na firmě naprosto arogantní přístup, po nedoručení jsem telefonoval. Bylo mi sděleno, že ji to naprosto nezajímá a pokud si chci stěžovat, můž třeba na lampárně. První špatná zkušenost s jinak naprosto skvělým slevomatem.