O nás

Jste sportovci tělem i duší? Během naší sportovní kariéry jsme nashromáždili řadu medailí, které si zasloužily lepší místo než v krabici od bot. Vždyť každá medaile, to jste Vy a Váš úspěch.
Je to odměna za Váš pot, srdce, mozoly, plíce a srdce. S každou medailí je spojena vzpomínka a vzpomínky jsou pro samotný život velice důležité. Z nich budete čerpat sílu a motivaci pro další osobní rozvoj.
Naše výrobky jsou skutečně unikátním a jedinečným produktemna trhu.
Dopřejte si originál, který jinde neseženete

Kromě nabídky standardních výrobků http://www.medailenazed.cz, nabízíme rovněž kompletní služby v oblasti individuální zákazkové výroby, podle přání zákazníka.
Jedná se zejména o:
 – vytvoření nového, unikátniho motivu držáku dle individuální představy zákazníka,
 – implementování specifických grafických požadavků do již existujících výrobků (např. vygravírování/vypálení individuálního nápisu, loga firmy).

V této souvislosti nabízíme služby v následujících oblastech:
 – příprava a konzultace návrhu s naším designérem a technologem,
 – invidividuální cenová kalkulace,
 – kompletní logistická a distribuční řešení.

U výroby na zakázku je potřeba počítat s vyšší cenou jak u výrobku prezentovaných na e‑shopu. Důvodem je zejména práce designera a programátora, který začínají na návrhu pracovat po zaplacení 50%, předem odsouhlasené ceny.

Ceny držáků na medaile se u tohoto typu výroby pohybují od 3 000 Kč s dph/kus u vzorů vycházejících ze stávajících produktů (např. změna nápisu Runner na jméno atp.) a od 4 000 kč s dph/kus u zcela nových návrhů. Doba dodaní je přibližně 3 týdny od finálního odsouhlasení designu a rozměru objednaného držáku na medaile.

V případě zájmu nás můžete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře na úvodní stránce, nebo prostřednictvím e‑mailové adresy obchod@medailenazed.cz.,

Zobrazit více