Shaaze Masáže

Praha - Vysočany, Paříkova 910/9

„Konečně jsem našla masera , který své práci rozumí. Pan Jiří je top. Děkuji zase přijdu, Pavlína“ — Pavlína, Před 6 dny

„Konečně jsem našla masera , který své práci rozumí. Pan Jiří je top. Děkuji zase přijdu, Pavlína“ — Pavlína, Před 6 dny

O nás

Je tomu hodně let nazpátek, co jsem se zamilovala do masáží a vůbec jsem netušila, že se jim budu věnovat na profesionální úrovni. Zamilovala jsem se do doteků nejprve jako klientka. Fascinovalo mě, jak hluboká terapie masáž je. Uvědomovala jsem si očistu těla, duše i mysli… a následné rozproudění vlastní životní energie, kdy jsem jasně věděla, co mám udělat, měla jsem nápady a spoustu vlastní síly k tomu je realizovat.

Vlastně celý život jsem zasvětila studiu a sledování lidského těla, duše a lidské psychiky. Vždy mě zajímaly souvislosti, proč má tělo v některém věku více síly, ale méně duševní stability. Anebo, proč, když je člověk již starší a zkušenější, je tělo zase unavenější a zchátralejší? Jak to udělat, abychom se cítili skvěle tělesně plni síly a přitom duševně zralí a šťastní? A tak tímto procesem uvědomování procházím celý život. Se svojí životní láskou – mým tělem a mojí duší.

Společně s mým týmem masérů se moc těším, že budeme moci jít alespoň chvíli s Vámi, tím Vaším procesem…

Vaše Shaaze

Zobrazit více
Shaaze Masáže
Paříkova 910/9, Praha - Vysočany, 19000 (zobrazit na mapě)

Shaaze Masáže

Paříkova 910/9, Praha - Vysočany

Zobrazit na mapě
Pro klienty, kteří potřebují zajistit parkování máme k dispozici jedno podzemní garážové stání. Při registraci napište do poznámky slovo: "Parkování"
Dnes otevřeno 8:00–22:00
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
Bereme karty
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Helena

přístup maséra, profesionalita

mia

krásné prostředí, masér úžasný!

Klára

Na masáži jsem byla u paní Mezerové, byla velmi milá, vstřícná, upřímně se zajímala jestli mě masáž nebolí, jestli je v pořádku hudba.. Všude bylo čisto, voňavo.. Masáž jako taková byla perfektní.. Určitě doporučuji a rozhodně přijdu zas.. :-)