Hodnocení podniku  SUMO sushi

4,4/5 (158 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

Sushi nebylo špatné

Výběr byl opravdu malý, druhy sushi se hodně opakovaly, nebylo tam žádné ozvláštnění. Litr vody za 150 Kč?! To je neuvěřitelný!

16. 10. 2020
Anna

Chodili jsme sem poměrně často, vše bylo ok, ale postupně zhoršení. Při poslední návštěvě naprostá katastrofa, vyhozených 700,– za 2 vouchery. Jako sleva 50,–Kč oproti normální ceně nás fakt nevytrhla, za ty peníze jsme se mohli najíst v klidu kvalitně kdekoliv jinde. Přes předchozí rezervaci při příchodu na stole 3 rezervace na různá jména, asi kdo dřív přijde, bude mít místo a další si počká. Výběr jídel malý, pořád to samé dokola. O vše jste si museli říkat navíc, třeba krevety na špízu, sladkosti (malé dortíčky) taky jen pomálu, úplně chyběly např. černá vejce, jazyk, kokos.mléko, maso s nudlemi, více ovoce apod, na co jsme dříve byli zvyklí. Totální šok, když obsluha přišla odnést talířky a nutila nás, abychom si do sklenice dolili půl flašky coly, aby to taky odnesla!!! Když jsem se ohradila, že tohle se nedělá, začala vietnamsky nadávat a hrozit na mne! Kromě toho, že 0,2 lahvička coly tam stojí 45,–- poněkud přehnané na bistro uprostřed nákupního centra!!!! Vrcholem bylo, že jsme si asi po 40 min. dali trochu pauzu od jídla a už nás obsluha v podstatě vyhazovala, že jestli už nebudeme jíst, že tam čekají další!
Přestože je voucher na 2 hodiny! Když jsem řekla, že máme jen chvíli pauzu a budeme pokračovat, zase ksichty, komentáře a nepřišli nám pak schválně uklidit vršící se talířky dobře půl hodiny. Zeptat se, jestli už končíme, pak přišli ještě 2×, což už bylo fakt moc, tak jsme se znechuceni zvedli a odešli. Nechápu, proč running sushi omezili na pár stolů, když je o něj největší zájem, pak by nemuseli být čekající a měli by to jistě zcela zaplněné, dříve to bylo puštěné v celé restauraci a v pohodě, fakt nechápu! Jedna paní za námi, kam už puštěný pás nedosahoval, se také rozčilovala, že měli rezervaci a že jim nebude platit plnou cenu za to, že jí tam přinesli pár talířků a sama si nemůže vybrat – nechala tam své dvě děti a s manželem se šli najíst do vedlejší restaurace. A ještě jedna věc – to je snad i na hygienu! – plastové poklopy z talířků, co sebrali na stolech, vůbec nedali umýt, obsluha je položila za pult a pak jsem si všimla, že je jiná slečna dává na talířky na pás!!! V době corona viru docela hnus, když nevíte, kdo na to sahal. Shrnutí – namísto hezkého zážitku vyhozené peníze a zhnusení chováním obsluhy a omezenou nabídkou! Sem již nikdy více, jsou lepší podniky za tyto peníze. Návštěvu rozhodně nedoporučuji!!!

16. 10. 2020
Michaela

Paní u obsluhy byla arogantní.

21. 9. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.