Pink Cosmetics

Hradec Králové - Hradec Králové 3, Třída Československé armády 216

„Naprosto spokojená se vším, co bylo ve voucheru a další věci, které mi slečna Šedová nabídla navíc. Určitě se vrátím!“ — Kacka, Před 2 měsíci

„Naprosto spokojená se vším, co bylo ve voucheru a další věci, které mi slečna Šedová nabídla navíc. Určitě se vrátím!“ — Kacka, Před 2 měsíci

O nás

Chcete se cítit jako královna? Přijďte se nechat hýčkat a odpočinout si do našeho příjemného kosmetického salónu Pink Cosmetics. Každá z nás jednou za čas potřebuje relax a pár chvil sama pro sebe. U nás se o to postaráme a budete odcházet se skvělým pocitem.
S dnešním voucherem máte na výběr ZÁKLADNÍ 75min. či CELKOVÉ (náročnější, zralejší pleť) 90min. kosmetické ošetření pleti.
Pracuji přírodní kosmetikou Le chaton. Tato kosmetika obsahuje to nejlepší z přírodních produktů a zaručuje maximální zklidnění pleti a minimální alergické reakce. Kosmetika Le Chaton je určena pro intenzivní péči o pleť náročných zákazníků. Umí dát rychle sbohem předčasným známkám stárnutí, redukuje hluboké vrásky, navrací pleti zdravý vzhled, odolnost, zářivost i pevnost. Společně s ruční masáží obličeje, dekoltu a mikromasáží kolem očí působí příjemně, uklidňuje pleť i nervovou soustavu, odstraňuje otoky a zabraňuje tvoření vrásek.
Ráda Vám poradím ohledně péče o Vaši pleť a doporučím vhodný přípravek.

Zobrazit více
Pink Cosmetics
Třída Československé armády 216, Hradec Králové - Hradec Králové 3, 500 03 (zobrazit na mapě)

Pink Cosmetics

Třída Československé armády 216, Hradec Králové – Hradec Králové 3

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Hodnocení podniku

4,8/5 (57 hodnocení)
kveta

Byla jsem zde už několikrát a vždy spokojená. Květa

Nela

Slečna příjemná, vše vysvětlila, na otázky ochotně odpovídala. :) Oceňuji, že jsem šla včas na řadu, dle předchozí domluvy. Znovu ráda navštívím.

Veronika

Vsechno