Swissten.eu

„Vypadá pěkně a snad bude dlouho fungovat.“ — Jitka, Před 2 měsíci

„Vypadá pěkně a snad bude dlouho fungovat.“ — Jitka, Před 2 měsíci

O nás

Eshop zaměřený především na kvalitní produkty značky Swissten. Swissten vyniká nejen kvalitou ale především i zpracováním a to od kvalitních součástek až po působivé zpracování obalu zboží. Budete mít pocit, že držíte produkty Apple ale za mnohem přínivější cenu.

Hodnocení podniku

Oto

Asi jen kapacita

Na rovinu, vážně žádný zázrak. S takovouto kapacitou se dá sehnat i lehčí powerbanka z Číny přes Wish, a za polovic i s dopravou.
No možná bude rozdíl v kvalitě, když tu píšou Swiss(ten). Možná.. Kde že je to vyrobeno? A hele, Čína.. Takže jen další přeprodej.
Návod – po radě v jiném z komentářů jsem hledal návod na krabičce, a našel. Jednoduchý překlad obsahující několik chyb (i z pohledu češtiny), které si někdo přetiskl dle anglického návodu v balení, kde jsou také chyby. Nutno říct aniž by se zaměřil na to, jestli uvedené odpovídá funkcím;
- aktivace LED lampy rychlým stisknutím 2× za sebou? Zkoušeli jste to, milí prodejci??? Aktivuje se tak pouze LED indikační pole o stavu nabití. Lampu lze aktivovat pouze delším podržením tlačítka (nebo mám chybný kus??), ale to se v návodu nedozvíte, prostě na to musíte přijít.
- Je už nabitá, nebo ne? Návod hlásí, že svítí-li 4 diody, a žádná nebliká, pak je nabitá (a teď pozor) na <75–100%. Nechci rýpat (ani do toho jestli je správně použito znaménko méně než, jelikož pak to znamená „je nabito na méně, ano, méně, než 75–100%“..wow) ale jak poznám, jestli je tedy jen ze třičtvrtě nabitá nebo celá nabitá? Očekával bych, že při plném nabití např.diody zhasnou či změní barvu.
- Plné nabití stanice za 2–3hodiny… A kterého modelu? 12000mAh banka se dnes nabíjela z plného vybití do „asi“(netuším, svítily ty čtyři diody s predikovaným nabitím <75–100%) plného nabití celých 13,5h! Tak tomu říkám megavýkon. Navíc lze nabíjet jen vstupním 1A; to by mohlo být uvedeno už v nabídce, nezlobte se na mne.
Telefon stále hlásí „pomalé nabíjení“ a to i na druhém USB s 2,1A? To nehlásí ani na originální nabíječce 2,1A od HTC, ani na rezervní 1A od Nokia. To je fakt hodně zvláštní. Navíc, jen při psaní tohoto komentáře(cca20 min) se mi na powerbanku připojený telefon dobil z 45% na 44%!! A píše „9h do plného nabití“ :-o :-o LED lampa? No.. ale jo, je super že svítí světlo ven i těmi usbéčky, je to vtipné. Ale mobilní telefon obyčejným na max nastaveným displejem svítí snad i víc, nemluvě o LED přísvitu, který už má snad každý druhý telefon včetně funkce baterky (foto např.osvíceno přísvitem mobilu v úplné tmě). No, ale sirky a svíčku s tím asi najdete.
Každopádně za mne asi palec dolů. A nebo je to fakt vadný kus…

Georgi
Jitka

Vypadá pěkně a snad bude dlouho fungovat.

Mrzí mě že u ní není český návod takže mi trvalo déle než jsem přišla na to jak zapnu svítilnu.