Hodnocení podniku  TandemLety.cz

4,8/5 (28 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Tomáš

Nelíbilo se mi že když jsem jim napsal jak mužem tak stejná nám nabízely lety pouze přes týden. Vrchol byl když končila platnost voucheru a byly jsme kontaktování ať nahlásí e číslo voucheru že nám to prodlouží. Když nám to rádoby prodloužily už se neozivaji! Nikdy víc akorát nás podvedly!

Vyjádření partnera
TandemLety.cz Před 3 měsíci

Dobrý den Tomáši,
výcvik Pilotem na den který zahrnuje 5-hodinový trénink, kdy máte možnost si jako pilot yyzkoušet paraglide, učit se s ním zacházet a je zakončený tandemovým letem s instruktorem, kdy v roli pasažéra absolvujete několika minutový let, opravdu probíhají během pracovních dnů a jedná se o celodenní akci. Souhlasím s tím, že se nám letos, kvůli zákazu shromažďovaní (do května) a následnému dlouhodobě nevyhovujícímu počasí (květen a červen) pak nepodařilo nabídnout dostatek kvalitních termínů na uskutečnění akce, a i proto jsme s blížícím se koncem platnosti voucheru (ke konci července) nabídli možnost prodloužení platnosti voucheru se souhlasem Slevomatu a s případným vaším souhlasem.

Mrzí nás, že se nám nepodařilo domluvit na termínu a nepodařilo akci uskutečnit, ale rozhodně jste nebyli podvedeni :). Se Slevomatem, který své partnery prověřuje, spolupracujeme již několik let. V případě situace jako tato, kdy nejste spokojen s čerpáním voucheru, máte možnost kdykoliv žádat své peníze zpět a bez prodlení je dostat, což jste pravděpodobně i učinil. A pokud ne, a stále máte voucher platný, je možné se domluvit na termínu a voucher realizovat.
Přeji vše dobré. Kamil

16. 8. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.