Lobkowiczká krčma

3,9 / 5 (582 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Tak ve dvou se tohle fakt sníst nedá :-D Maso dobré, obzvlášť kuřecí steak se povedl. A obsluze také nemám co vytknout, jen je potřeba trefit čas, kdy v podniku není moc zákazníků.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Lobkowiczká krčma

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jindra

Obsluha byla ochotná, kvalita jídla nás teď neuspokojila. Při první návštěvě bylo jídlo dobré.

3. 7. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Tak ve dvou se tohle fakt sníst nedá :-D Maso dobré, obzvlášť kuřecí steak se povedl. A obsluze také nemám co vytknout, jen je potřeba trefit čas, kdy v podniku není moc zákazníků.

28. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Vladimira

Dobrý den,

chci reagovat a zhodnotit na výše uvedené vouchery, hlavně však na provozovnu Lobkoviczká krčma v K.Varech, u které jsme je uplatnili. Jednalo se o vouchery na Lobkowiczký masový mix, který měl zahrnovat: 500 g vepřového pečeného kolega, 100 g klobásy, 200 g kuřecích steaků a 200 g vepřových steaků, 2× dresink dle výběru a pečivo. Záměrně jsem použila slovo měl, ale to až níže.

Objednávka byla provedena na 6.4.2013 od 14.00 hod. dne 2.4.2013 ve 13.38 hod.

Musím na začátek říci, že mne můj instinkt opět nezklamal a hned při vstupu jsem tušila špatnou volbu.

Přišli jsme ve 13.50 hod., neměli jsme si kam sednout. Min. 8 min. jsme stáli, než si nás někdo všiml. Poté nás servírka posadila do vedlejšího prostoru, rozsvítila mini lampičku vedle v regule, takže při sebelepších očích jsme neviděli na podaný jídelní (nápojový) lístek. Asi po dalších 15 min. jsme byli usazení do hlavního prostoru. Po další 1/4 hodiny k nám servírka přišla a přijala objednávku na pití. Po dalších 15 min. to manžel nevydržel se zeptal servírka, zda nám laskavě přinese to objednané pití. Toho jsme se tedy dočkali po celé hodině.

Naše jídlo, vlastně její 1. část tzn. steaky a klobásy s dresinky nám byla dodány přibližně v 15.30 hod., 2.část o 20 minut později. Maso, které nám bylo naservírována, bylo: vepřové spálené a tvrdé, koleno tvrdé, pouze kuřecí bylo v pořádku. Znovu připomínám, jídlo bylo objednáno od 2.4.2013 na 6.4.2013. Na můj dotaz, zda přijde ještě jeden chod, protože máme 2 vouchery nám bylo odpovězeno ne, to je všechno. Je pravda, že servírka se omluvila, že dodávají malá kolena a tak nám přikrojili 2 mini plátky nějakého uzeného. Ale to už snad ani není podstatné. Už jsme se tam nechtěli déle zdržovat, snědli jsme, zaplatili a utíkali. Nikdo se neomluvil anebo alespoň měl snahu o omluvu. Provozovnu jsme opustili v 16.10 hod. s vědomím, již nikdy více. Chtěli jsme si tam totiž ještě dát kávu, něco dobré na zub, ale na tohle jsme opravdu neměli sílu.

Jsme všichni pohodáři, nevyhledáváme žádné hádky. Z té absurdní situace jsme z toho vytěžili to, že jsme se tomu hodně, ale opravdu hodně zasmáli. I negativní zkušenost je vlastně dobrá zkušenost.

Jen na dokreslenou, že jsme nebyli evidentně nespokojení jen my, uvádím následující. Ve 14.45 hod. se zvedli lidé od vedlejšího stolu a chtěli zaplatit nápoje s tím, že tam čekají od 13.30 hod. a ještě nedostali ani objednanou polévku. Byli evidentně naštvaní, měli s sebou starší paní, zřejmě babičku. Servírka nehnula ani brnou, ani se neomluvila, skasírovala a bylo.

Když bych chtěla použít jedno adekvátní slovo, tak ho – upřímně – ani nemohu nalézt. Možná slovo „otřesné“. S takovou špínou, neprofesionalitou a laxností s jakou jsem se v sobotu setkala, již dlouho nepamatuji.

Je to pro nás všechny velké ponaučení, dnes víme, že přiště do restaurace půjdeme kam chceme, dáme si na co máme momentálně chuť a raději zaplatíme o nějakou kačku více.

Proto v žádném případě tuto provozovnu nedoporučuji umisťovat na váš slevový portál, myslím si, že si zbytečně kazíte dobrou pověst.

Chtěla jsem to napsat do uplatněných voucherů, ale bohužel, pořád nejsou v uplatněných, proč asi.......... Kolegyně byla ten stejný den na 2 burgrech v THE PUB ve Varech, byla nadmíru spokojená a vouchery jsou již v uplatněných.

Přeji Vám do budoucna, aby jste měli lepší volbu při výběru restaurací v K.Varech.

26. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Dagmar

Milý personál, maso chutné! Doporučuji, ale jediná chybička – dlouho se čeká v restauraci na jídlo.

24. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
K

Na jídlo jsme čekali s přítelem skoro hodinu, ač jsme byli na určitou hodinu objednaní. Jinak bylo vše v pořádku, točené nealkoholické pivečko nám moc chutnalo! Takže celkový dojem byl dobrý.
Děkujeme a doporučujeme více akcí…:o)

23. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (208)