Hodnocení podniku Hotel Aquarion

4,8/5 (187 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Libor

Ubytování pěkné moderní pohodlné matrace 2 polštáře pod hlavu každý den čiste ručníky, jídlo nemělo chybu všeho dostatek stále doplňovali

Cena parkoviště na slevomatu 25 zlotých nakonec to bylo 40 docela hodně předražene, výtahy stáli v každém patře a ještě jezdili tam kde jste nechtěli lépe chodit po schodech rychlejší a bez mačkání v malém výtahu hotel nabízí ubytování pro děti do 6,99 let zdarma a je to znát v jídelně u každého stolů tak se 2 az 3 dětmi , nikde jsem tolik děcek ještě neviděl tak je třeba se obrnit nervy když litaji dělají binec atd. a rodičům je to jedno no chudáci obsluha ale asi už jsou zvykli.

21. 12. 2019
Lucie

Obrovský výběr jídla ke snidanim a vecerim, skvěle ochuceno, stále doplnovano. Super polévka od 12–14h pro děti. Pokoje krásné, vše nové, pohodlné postele a velký balkón s výhledem na hory. Do aquaparku jsme mohli procházet v hotelovem zupanu kolikrát jsme chtěli, super skluzavky pro děti, termalni voda venku, spousta vnitřních whirpoolu. Do města od hotelu cca 15min pěšky, přes cestu supermarket

13. 12. 2019
Jaroslav

Čistota, perfektní hotelový servis, výběr jídel a nápojů, ochota personálu.

Drahé parkovné a malý hotelový welness

22. 11. 2019
Michal

Ochotný, usměvavý personál. Krásná krajina, čisté centrum města.

30. 9. 2019
Jiří

+ čisté a moderní prostředí
+ příjemný/ochotný personál
+ bohatý výběr z jídel
+ doplňkové služby (aquapark, dětská herna, fitness…)
+ výhled z pokoje na Tatry

- hotel situován u rušnější silnice
– vyšší cenová relace restaurace
– menší pokoje (málo místa pokud využíváte přistýlku)

16. 9. 2019
Olga

- přístup do aquaparku přes hotel, velice pohodlné :) a super, když není úplně příznivé počasí na výlety = děti se vždy těšily
– vynikající jídlo (snídaně i večeře, kde byly zastoupené i teplé chody)
– v blízkosti do 20km, je možné podniknout různé výlety do přírody
– dlouhé povlečení :) (muž má 190cm, takže si pochvaloval)
– Mořské oko = turistické místo v Tatrách, velice pěkné a pro malé děti či starší lidi, lze pronajmout drožku – třeba jen nahoru (cca 40min. drožkou, pěšky počítejte přes 2h). A kdo nemá auto, lze k drožkám dojet přímo ze Zakopaného, kde jezdí co chvíli autobusy.

- pokoj Superior malý (max. pro 3os.), manželská postel úzká, takže s dítětem navíc se spalo špatně. Přistýlka nepohodlná a vrzala (prcek se pořád vrtěl :( ).
– Gubalowka :(, po výjezdu lanovkou nahoru, je to trasa z bodu A do bodu B plná lidí, atrakcí a koňských povozů = žádné další možnosti turistických tras nečekejte :(
– ulice Krupowki – přeplněná pouťová ulička od rána do večera (někdo to trefně přirovnal ke Španělské „La Ramble“ a Gubalowka taktéž)

31. 8. 2019
Romana

Hotel moderní, krásný, služby odpovídající, v dobré lokalitě

Hotelu a službám není co vytknout… ale byli jsme zklamání lokalitou jako takovou – polské Tatry jsou krásné, ale všude davy lidí, poutove atrakce, s výletem do přírody to mělo pramálo společného.

16. 8. 2019
Jiří

Kvalitní ubytování, čisto a pořádek, vše na dobré úrovni. Snídaně a večeře formou bufetu s nadstandardním výběrem a neustále doplňováno. Co dodat. Prostě spokojenost.

12. 8. 2019
Marian

Hotel pěkně vybavený, strava ok, aquapark pěkný.

Poplatek za parkoviště.

14. 7. 2019
M

Příjemný a moderní hotel. Pokoje čisté, malé, ale zcela dostačující.

20. 5. 2019
Martin

Dobré jídlo, ochotný personal, prostřetí hotelu bylo pěkné.
Výhled z hotelového pokoje.

V herničce pro děti byla zima po celou dobu pobytu. Přistýlku pro dítě ačkoliv byla avizována dopředu, jsme museli řešit znovu na místě. Ale bez problém vyřešeno. Poslední den pobytu to trochu vázlo s výtahem. Dlouhá čekací doba a když konečně přijel, tak byl plný. Nicméně všechno jsou to drobnosti, na druhou stranu vždy je co zlepšovat.

7. 4. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.