Hodnocení podniku  Hotel Montfort

4,4/5 (150 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Personal a jídlo dobre.

Na hotelu je videt, ze už má své za sebou a bylo by třeba do něho zainvestovat a dodat mu opět jiskru. Skoda, ze kolem nejsou bezkarske tratě.

24. 4. 2020
Lukáš

prostředí

laxní personál, jsme zvyklí na příjemnější

13. 4. 2020
Iveta

Matrace, poplatky

13. 3. 2020
Martin

Výhled z recepce boží přesně jako na fotce z nabídky. Velký čistý pokoj s velkou koupelnou. Výhled z pokoje super viz. foto. Na pokoji konvice, nabídka čajů a na přivítanou nějaké šumivé víno.

Nejsem nějak náročný ale pokud mám brát hotel jako 4 hvězdičkový tak jsem byl docela zklamaný. Jídlo na první večeři tragédie taková lepší školní jídelna. Co došlo už nebylo. S personálem se nedalo moc domluvit. Na přivítanou k večeři rybízové víno. Snídaně byla lepší. Druhý den na snídani se pokazil automat na kafe, dvě slečny se ho snažili nějak opravit lepící páskou ale nezdařilo se. Náhrada žádná. První večer ve wellness při vstupu žádný ručník ani prostěradlo, obsluha nikde. V místnosti s ochlazovacím bazénem na kohoutu cedule nepouštět vodu. V bazénku plavali mastné fleky na hladině a byl tam smrad. Překvapilo mě kolik lidí přišlo na večeři v teplákách ;-) to je každého věc a tak trochu to vypovídá o úrovni hotelu, prostě nečekejte 4* zážitek.

28. 2. 2020
Jana

Výhled, wellness, jídlo, vnitřní vybavení hotelu

V krásné prosklené hale přímo uprostřed zaparkovaná předváděcí škodovka…to jako vážně??!! 🙄🙄 Některé části hotelu ošuntělé…s přimhouřeným okem nevadilo…

15. 2. 2020
Pavel

Vynikající wellness v ceně. Výhled a okolí.

Všude v hotelu poměrně zima, studené jídlo, malý výběr jídla u večeře, personál převážně polský Takže vám pořádně nerozumí. A pomalá obsluha.

10. 2. 2020
Santolik

V bazénu byla dosti chladná voda

22. 1. 2020
Anonym

Bylo výborné jídlo, vše chutné, bylo ho dost a obmněňovalo se.
Pěkný byl také welnes (sauny, vířivka a bazén) a také sportovní vyžití. V hotelu bylo celkem čisto.

Přístup některých pracovníků na recepci. Měli jsme zaplacený nadstandart a přesto jsme nedostali pokoj s balkonem!
V pokoji vrzala jedna postel tak, že nebylo možné se na ní otočit, aby se nevzbudil manžel. Na recepci mi bylo řečeno, že nejsem první, kdo si stěžuje, ale nic s tím nedělají („vedení nechce“). Manžel chtěl půjčit alespoň šroubovák, ale za celý pobyt se nedočkal, takže mi postel alespoň převrátil a bylo to trochu lepší.

Hodnocená nabídka: Luxusní 4* pobyt v Tatrách s wellness a polopenzí
11. 9. 2019
Vendula

Příjemný personál, krásný výhled, bohaté snídaně a dobré jídlo, hezké a čisté wellness.

Ocenili bychom, kdyby všechen personál mluvil alespoň slovensky – občas jsme měli problém s domluvou. Postel – dvě sražené rozvrzané matrace, mezi kterými byla neskutečná díra. Napůl urvané prkénko na toaletě. Na absenci slibovaného sektu na pokoji jsme museli upozornit. Na bowlingu křivá dráha. Večeře byly zklamáním – absence nápojů, které si musí člověk doplatit na baru. Vzhledem k tomu, že u snídaně byl nachystán velký výběr nápojů, tohle nechápu. Nechci hotelu nijak křivdit, ale jako by si řekli, že lidé kvůli tomu výhledu stejně přijedou, tak na co se tak snažit. 4* by měly znamenat něco trochu jiného.

Hodnocená nabídka: Luxusní 4* pobyt v Tatrách s wellness a polopenzí
24. 3. 2019
Anonym

Ochota personálu, vybavení, umístění hotelu

Obsluha nenosí nápojový lístek, na pokoji jsme měli špinavé skleničky( otisk rtenky)

27. 11. 2018
Petr

Výhled na Tatry

Vybavení hotelu už svoje pamatuje, při večeři již bylo skoro vše vyjedeno a to jsme přišli hodinu před koncem, pozdě se doplňovalo jídlo u snídaně i večeře, wellnes není bezplavkový, odpočívací zóna je umístěná u baru, není oddělená dveřmi. Za tu cenu nedoporučuji.

10. 10. 2018
Benedova

Personál ochotný, wellness super, hotel čistý.

Jídlo neodpovídalo 4*

27. 9. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.