CA Engeltour

Praha - Braník a dalších 10 poboček

„Hezký výlet, krásný hrad Oybin i parní vláček :-).Vše na sebe časově navazovalo, paráda. Jen to chtělo lepší počasí :-)“ — Dagmar, Před 3 měsíci

„Hezký výlet, krásný hrad Oybin i parní vláček :-).Vše na sebe časově navazovalo, paráda. Jen to chtělo lepší počasí :-)“ — Dagmar, Před 3 měsíci

O nás

VÝLETY PRO RADOST

CA Engeltour
Vavřenova 1170/8, Praha - Braník

CA Engeltour

Vavřenova 1170/8, Praha - Braník

Hodnocení podniku

4,5/5 (915 hodnocení)
Lubos
Michaela

Líbila jsem nám mašinka. Podívaná na ní a na další soupravy na jiné koleji bylo nádherné.

Od začátku nic nebylo v pořádku. Místo srazu napsali 3 dny předem prý špatně (několik náš čekalo dlouhou dobu v hale po tabulí, průvodkyně byla celou dobu na nádraží). Několika lidem to díky tomu málem ujelo. Po příjezdu do Žitavy bylo sděleno aby ti co mají zaplaceno počkali u úzkokolejky a něco nám řekne… nikdo nepřišel. Tak jsme se spoléhali na sepsané časy odjezdu dle emailu a po půl hodině čekání jsme šli do města. Potkali jsme tam zase paní co s námi jela vlakem a popovídali si kolikrát tady je a co by nám doporučila. Následně jsme došli v dobrém čase zpět, aby jsme zjistili, že paní co jsme několikrát potkali je naše průvodčí. Nikdy se nepředstavila… Vlak jsme si užili a dojeli do Oybinu. Průvodčí v rychlosti rozhlásila, že vedle nádraží je restaurace a pracuje tam čech Karlos. Tam nám budou rozumět a v nejvyšší rychlosti začala pádit na hrádek nevšímajíc, že nejstarší nechala daleko zasebou a nestíhali jí. Na hradu řekla, že jde pro vstupenku a nezdráhala se zeptat těch co to mají přes slevomat, zda taky nechtějí. Nešlo ji chytnou a utekla někam pryč. Z důvodu, že se tam chodilo po skupinkách jsme se teda otočili hledat tu zmiňovanou restauraci s Karlosem. Světe div se. Nikdo neznal žádného Karlose v 7 restauracích a nebyla z jejich strany ani snaha se domluvit česky nebo anglicky. Po více jak hodině cestování v mrazu jsme našli restauravi, kde pracoval jiný pán co mluvil česky, tak jsme se aspoň najedli a šli zpět na vlak. Cesta zpátky uz proběhla docela dobře.
Na závěr mohu jen upozornit, že nás nikdo nemohl přehlédnout natož zapomenout. Brali jsme sebou dva psy (australské ovčáky).
Od průvodči jsme se nic nedozvěděli – nic o vlacích a doteď neznáme její jméno. Pokud by to šlo tak by měla 0 hvězdiček !!!!!!!
Nikdo tento výlet nezopakujeme. Pokud ano tak samy a budeme to mít v klidu.

Dagmar

Hezký výlet, krásný hrad Oybin i parní vláček :-).Vše na sebe časově navazovalo, paráda. Jen to chtělo lepší počasí :-)