Dejsivino.cz

Praha - Holešovice, Argentinská 516

„kvalita vína, bezproblémové dodá¨ní“ — Petr, Před 4 měsíci

„kvalita vína, bezproblémové dodá¨ní“ — Petr, Před 4 měsíci

O nás

Vážení přátelé dobrého vína,

vítáme Vás na stránkách našeho internetového obchodu www.dejsivino.cz a zároveň vám blahopřejeme, protože jste právě objevili skvělý zdroj kvalitních a zajímavých vín z různých koutů světa.

Úzce spolupracujeme nejen s rodinným vinařstvím Rochůz a Kubík,
ale naleznete zde poctivá moravská vína z různých vinařství, která jsou držiteli mnohých prestižních ocenění. Zaujme Vás i široká nabídka lahodných italských a francouzských vín. Požitek z dobrého vína umocní také designové doplňky značky XD DESIGN.

Víme, co prodáváme, a proto máte záruku, že se do Vaší skleničky dostane jen to nejlepší. Život je příliš krátký na to, abychom pili špatné víno. Pokud si nejste jisti, které víno je pro vás či konkrétní příležitost nejlepší, neváhejte nám napsat nebo zavolat. Rádi Vám s výběrem pomůžeme
a Vy budete mít jistotu, že jste vybrali správně.Jaké výhody nabízíme?
MILOVNÍCI VÍNA – z naší pestré nabídky si vybere zkušený znalec vín i ten, kdo přišel vínu na chuť teprve nedávno. Neváhejte nám napsat nebo zavolat, pokud potřebujete s výběrem poradit, rádi Vám pomůžeme.

FIRMY, SPOLEČNOSTI – lahev dobrého vína je perfektním dárkem nejen pro Vaše obchodní partnery a klienty, ale také zaměstnance. Pomůžeme Vám vybrat ideální víno pro každou příležitost a zajistíme degustaci přímo v sídle Vaší společnosti, stejně jako vinný catering pro podnikové večírky či oslavy.

VINOTÉKY, RESTAURACE – rychle a bezpečně doručíme kvalitní vína také do Vaší provozovny kdekoliv v ČR. V případě zájmu provedeme i analýzu Vašeho vinného lístku a navrhneme vhodné úpravy.

My vínem žijeme, Vy si ho vychutnejte!

Zobrazit více
Dejsivino.cz
Argentinská 516, Praha - Holešovice, 17000 (zobrazit na mapě)

Less Mess Storage

Argentinská 516, Praha - Holešovice

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 10:00–18:00
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Petr

kvalita vína, bezproblémové dodá¨ní

Davidova

obal

uzávěr

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.