Hodnocení podniku  REKAR s.r.o.

4,5/5 (316 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Oto

Otřesný nepořádek, horší než na vrakáči ale to musí člověk opravdu vidět. Všude se válí díly z různých aut. Podle mě když se vyvažuje kolo tak se nejdřív sundá staré závaží a potom se dovažuje když je to nutné. Tady mají zřejmě jiný postup.
600kc přezutí + 150 kc za závaží není až tak výhodné v těchto podmínkách.
Bohužel nikdy více..

22. 11. 2019
Pavelsrnecek

Klima i po doplnění nechladí.

3. 6. 2019
Anonym

zaměstnanci nepřišli včas do zaměstnání. Byla jsem objednaná na 8:00hod a první z nich se uráčil přijet v 8:15.

26. 11. 2018
Luboš

ochota pana šéfa :-)

Až po příjezdu 100km, jsme zjistili že máme v autě jiné chladivo, tak jsme služby nevyužili, no velká škoda

Vyjádření partnera
REKAR s.r.o. Před 2 roky

Dobrý den, mrzí nás že jste měl zbytečnou cestu. Avšak při objednání jsme se dotazovali zda vaše vozidlo má chladicí medium které doplňujeme. Sám jste nás ujistil že určitě ano.

9. 6. 2018
Michal

Využíval jsem obdobné služby i v minulosti avšak nikdy s doplatkem nad rámce voucheru (I když bylo doplněno chladivo nad limit). Nyní při ceně voucheru cca 600 Kč doplatek 960 Kč (Octavia I). Takže mi konečná cena až tak výhodná nepřijde.. Takže pozor je potřeba s tím počítat.. Nutno napsat že ve voucheru je vše napsáno (Voucher obsahuje doplnění chladícího media do 200 g. V případě, že bude chybět více, zbytek doplatíte na místě (2,5 Kč/1 g navíc)).

Vyjádření partnera
REKAR s.r.o. Před 2 roky

Voucher je nastaven tak, že pro běžnou údržbu klimatizačního systému, která by měla být prováděna každý rok je množství chladiva v ceně voucheru dostatečné. V případě, že údržba nebyla provedená delší časové období nebo klimatizační systém není v pořádku, tak množství voucheru nemusí být dostatečné. Zákazníkům, kteří prováděny údržbu pravidelně a měli systém v pořádku množství chladiva, které obsahuje voucher dostačovalo.

4. 5. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.