Hodnocení podniku Hloupý Honza

4,1/5 (580 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ala

Jediné prostředí bylo hezké

Jídlo bylo oschlé, téměř studené, koleno nedopečené , kachna okoralá, nebyl tam ani žádný omastek na knedlíky a celkově to vypadalo jako ohřáté jídlo z předešlého dne a proto nedoporučuji toto jídlo

Vyjádření partnera
Hloupý Honza Před 11 dny

Dobrý den,
velice se omlouváme, pokud bylo jídlo tak nekvalitní, bylo to možné řešit hned na místě.Určitě by se našlo řešení na nápravu. hezký den. Jana

6. 2. 2019
Simona

5.2. Zážitek z tataráku nám absolutně znechutil kuchař (údajně vedoucí). Objednali jsme si kynuté knedlíky s tvarohem a máslem. Když jsme jídlo vrátili s tím, že je suché, a že tam není žádný tvaroh, bylo nám tímto nepříjemným kuchařem sděleno, že tvaroh je přece v těstu. Pak se se mnou začal dohadovat, že když si dám kapsu s masem, tak kde bude maso? Dělal ze mě úplného idiota. Když jsem mu řekla, že by měl uznat, že to mají špatně napsané, že jsem zákazník, a že se mnou jedná strašně, řekl mi, že takový zákazníky tady nechce. Úplně zbytečný. My se dohadovat nechtěly, ale s tímhle individuem to jinak nešlo. Číšnice pomalá, na nic se nás nezeptala, jestli si něco dáme, prostě absolutně žádná profesionalita a snaha. Divím se majitelovi, že tam takovéto lidi zaměstnává.

Vyjádření partnera
Hloupý Honza Před 11 dny

Dobrý den,

Pokud čtu správně tak tatarák na který jste přišli byl v pořádku. Problém byl s knedlíkama. S panem kuchařem jsme jsi to vyříkali a nastolili nápravu. Za jeho vystupování se omlouváme. Hezký den Jana

5. 2. 2019
Cerovskyvl

Jídlo bylo studené, nedochucené a chyběly slíbené okurky. K menu objednané pivo bylo nechutné( bez okysličení). V restauraci byla zima.

11. 1. 2019
Věra

Jídlo studené a vysušené…

31. 12. 2018
Lenka

Obsluha

Jídlo bylo studené a budilo dojem, že bylo připraveno den předem. Navíc koleno bylo spálené a hořké.

30. 12. 2018
Anonym

V restauraci zima, v zákusku hodně nedobrého krému.

31. 10. 2018
Veronika

Nabídka neodpovídala voucheru. Nebyla možnost výběru. Banánový dort byl krtkův. Jahodový byl želé s pudinkem. Do tohoto podniku už ne. A na co rezervace, když jsme byli v podniku sami?

16. 10. 2018
Peter

neochota personalu, tarak ok, druhykrat tam urcite nepojdem

neochota personalu, tarak ok, druhykrat tam urcite nepojdem

19. 5. 2018
Dominika

Jediné pozitivum byly domácí lupínky.

-čekali jsme 25 minut, než obsluha přišla s otázkou, co si dáme. Na naši odpověď, že máme voucher na koktejly, nám číšník na stůl hodil papír a tužku, abychom mu č. voucheru napsali. Pak nastalo čekání dalších 15 minut, než si pro objednávku číšník přišel. Nebyli jsme jediní, naprosto špatný systém obsluhy, všichni v hospodě byli neustále „na suchu“, někteří hosté si sami chodili pro příbory, které nedostali.
-koktejly teda vůbec nebyly dobré. Druhý jsme ani nedopili, na sklenici se srážela nechutná hnědá pěna. O kvalitě alkoholu v pivu silně pochybuji.
-nehezké toalety bez toaletního papíru.
-podlaha v restauraci s kluzkým pásem (asi původní podlahové osvětlení), během toho, co jsme tam seděli, nám dvakrát málem někdo spadl na stůl.

Vyjádření partnera
Hloupý Honza Před 10 měsíci

Dobrý den, velice nás potěšila i vaše negativní hodnocení. Velice se omlouváme za čekání,ale při plné hospodě je bohužel nutné čekat. Samozřejmě byla možnost si vybrat jiný termín ,když je hospoda skoro prázdná. To kluzké na podlaze není podlahové osvětlení ,ale vedení piva,stačilo se zeptat....Nicméně ,jste měli pivní koktejly,na kterých se těžko muže kvalita piva a alkoholu posoudit. Hezký den

3. 4. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.