Fotoateliér s úsměvem

Pardubice, 17. listopadu 216

„Maximální spokojenost. Určitě se moc radi vrátíme. Personál byl úžasný, profesionální a milý. Naše dcerka si je hned oblibila a krásně se…“ — Tomáš, Před 17 dny

„Maximální spokojenost. Určitě se moc radi vrátíme. Personál byl úžasný, profesionální a milý. Naše dcerka si je hned oblibila a krásně se…“ — Tomáš, Před 17 dny

O nás

Potěšte sebe nebo své blízké krásnými fotografiemi. Fantazii a možnostem se u nás meze rozhodně nekladou… Rádi profesionálně vyfotíme vás, vaše děti, překvapení pro partnera nebo vás společně jako zamilovaný pár či vaši šťastnou rodinu.

V ateliéru máme na výběr mnoho různých tematických dekorací pro focení dětí i dospělých v kombinaci s velkým množstvím pozadí, která si sami navrhujeme a tiskneme v Tiskárně ARA, která sídlí přímo naproti nám.

Po celou dobu focení se vám bude věnovat naše asistentka. V případě chuti vám také nabízíme espresso nebo čaj zdarma.

Fotoateliér s úsměvem
17. listopadu 216, Pardubice, 53002, v areálu VADAS, budova po pravé straně (E-SMILE.cz) (zobrazit na mapě)

Fotoateliér s úsměvem

17. listopadu 216, Pardubice, v areálu VADAS, budova po pravé straně (E-SMILE.cz)

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Internet zdarma
U nás se nekouří
Vezměte děti, máme koutek!
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Tomáš

Maximální spokojenost. Určitě se moc radi vrátíme. Personál byl úžasný, profesionální a milý. Naše dcerka si je hned oblibila a krásně se spolupracovalo. Vřele všem doporučuji. Jeste jednou moc dekujeme.

Anonym

Ochota při rezervaci a příjemné chování během focení.

Vše proběhlo velice rychle a honem. Přijde mi divné, že paní fotografka si vybírá fotografie, které vám pošle upravené. Většinou to chodí tak, že si vybíráte vy s náhledů. Vybrané fotografie se nám moc nelíbily a na většině fotek jsme byli smutní nebo se neusmivali a v náhledech pak byly fotky, které by pro nás byly hezčí a výraz v obličeji veselejší. Přišlo nám to jako naschvál, aby si člověk zaplatil za ty hezčí ještě navíc. Navíc za další náhled fotek 90Kč, nejsou poslány všechny náhledy, ale jen část a za další si zaplaťte… To mi přijde také divné. A pití či káva nebyly ani nabídnuty.

Anonym

vše – celková spokojenost