„Náušnice jsou moc hezké, jednání s obchodem bylo perfektní, velice milá paní, která byla vstřícná a ochotná.“ — Dana, Před 11 měsíci

„Náušnice jsou moc hezké, jednání s obchodem bylo perfektní, velice milá paní, která byla vstřícná a ochotná.“ — Dana, Před 11 měsíci

O nás

Jsme český internetový distributor, který nabízí dětské stříbrné šperky Ag 925/1000 za nejnižší ceny a v nejvyšší kvalitě. Náš výrobce pochází z EU a je registrován u puncovního úřadu a tím garantuje pravost drahých kovů a kamenů a výrobku celkové!

Nemusíte se tedy bát, že děti přídou do kontaktu s nějakým nekvalitním materiálem. Stříbrné šperky o hmotnosti vyšší než 3g musí být navíc ze zákona opuncovány státním puncem ryzosti. Toto puncování provádí puncovní úřad v jehož kompetenci je i provádět kontroly u obchodníků. Vyražené puncy jsou grafické symboly, které udávají, jaká je ryzost stříbra. Dodáváme kvalitní stříbrné šperky s puncem. V případě že je šperk malý, nebo křehký nemusí být označen puncem.

Levne stříbro se specializuje na dětské ryzí stříbrné šperky s perlami, krystaly, zirkony a i exkluzivními krystaly Swarovski. Zaměřujeme se především na šperky pro děti. Nabízíme stříbrné náušnice, náušnice kruhy, stříbrné prsteny, přívěsky i řetízky. Stříbro se vyznačuje jak příznivou cenou, tak i vysoce kvalitním materiálem.

Vhodnost šperku pro děti je bez limitní, máme kruhové náušnice s velmi lehkými štříbrnými komponenty, které nosí i velmi maličké děti, až po stříbrné prstýnky pro velké slečny či samotné maminky. To že je náušnice, či řetízek, je dětského vzhledu, neznamená že by jste ho nemohla nosit i Vy. Velikost a popis najdete u každého produktu.

Zobrazit více
Nejlevnější dětské šperky

http://www.levne-stribro.cz

Hodnocení podniku

4,2/5 (104 hodnocení)
M

První dny byly náušnice hezké.

Naprosto mizerná kvalita. Téměř všechny kamínky na náušničkách postupně vypadaly. Reklamace trvala dlouho, nakonec přišly obdobné s příslibem, že jistě vydrží a opět je již několik kamínků pryč. Budu je teda reklamovat znovu. Ani barva stříbra nevydržela stejná.

Ivan

Stříbrné náušnice pro malé parádnice — Stříbrná srdíčka (plná) s bílým zirkonem – oboustranné, krásné na pohled. Bohužel zirkony odpadávají:(((((((((((((((

bohužel zirkony odpadávají:(((((((((((((((

Petra

není dodržen termín doručení