Nejlevnější dětské šperky

„Moc slušné jednání, ochota, tak slušnou paní jsem dlouho nepotkala, objednávala jsem si 9 ks, zasláno mi to bylo na 2× – nejdříve 6 ks a pak poslední…“ — Dana, Před 5 dny

„Moc slušné jednání, ochota, tak slušnou paní jsem dlouho nepotkala, objednávala jsem si 9 ks, zasláno mi to bylo na 2× – nejdříve 6 ks a pak poslední…“ — Dana, Před 5 dny

O nás

Jsme český internetový distributor, který nabízí dětské stříbrné šperky Ag 925/1000 za nejnižší ceny a v nejvyšší kvalitě. Náš výrobce pochází z EU a je registrován u puncovního úřadu a tím garantuje pravost drahých kovů a kamenů a výrobku celkové!

Nemusíte se tedy bát, že děti přídou do kontaktu s nějakým nekvalitním materiálem. Stříbrné šperky o hmotnosti vyšší než 3g musí být navíc ze zákona opuncovány státním puncem ryzosti. Toto puncování provádí puncovní úřad v jehož kompetenci je i provádět kontroly u obchodníků. Vyražené puncy jsou grafické symboly, které udávají, jaká je ryzost stříbra. Dodáváme kvalitní stříbrné šperky s puncem. V případě že je šperk malý, nebo křehký nemusí být označen puncem.

Levne stříbro se specializuje na dětské ryzí stříbrné šperky s perlami, krystaly, zirkony a i exkluzivními krystaly Swarovski. Zaměřujeme se především na šperky pro děti. Nabízíme stříbrné náušnice, náušnice kruhy, stříbrné prsteny, přívěsky i řetízky. Stříbro se vyznačuje jak příznivou cenou, tak i vysoce kvalitním materiálem.

Vhodnost šperku pro děti je bez limitní, máme kruhové náušnice s velmi lehkými štříbrnými komponenty, které nosí i velmi maličké děti, až po stříbrné prstýnky pro velké slečny či samotné maminky. To že je náušnice, či řetízek, je dětského vzhledu, neznamená že by jste ho nemohla nosit i Vy. Velikost a popis najdete u každého produktu.

Zobrazit více

Hodnocení podniku

Sandra

Zbozi dorazili ale pozde

Zbozi prislo po dlouhe dobe a v jine barve

Dana

Moc slušné jednání, ochota, tak slušnou paní jsem dlouho nepotkala, objednávala jsem si 9 ks, zasláno mi to bylo na 2× – nejdříve 6 ks a pak poslední 3 ks a ještě s dárkem navíc, nádherné náušničky. Doporučila jsem ji své koleg. v práci, také je spokojená. Moje vnučky jsou nadšené, náušničky jsou nádherné. Na závěr-velká spokojenost, rychlost, ochota a váží si zákazníka, Ještě jednou děkuji.

Jana

Vše bez problémů, pěkné náušnice.