Hodnocení podniku CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

4,6/5 (338 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Naše průvodkyně měla skvělé znalosti. Hotel byl výborný, včetně skvělé snídaně.

Měli jsme být skupina 10 až 15 lidí, ale bylo nás 29, s průvdkyní 30. Což narušovalo a někdy skoro znemožňovalo organizaci celého zájezdu a pro ni to muselo být velice obtížné. První den jsme dorazili do hotelu až v šest večer, a tak jsme ještě stihli večerní procházku Římem, druhý den jsme ušli 27 km a viděli jsme toho opravdu hodně. Třetí den bylo v plánu Forum Romanum a Koloseum, víceméně osobní volno mimo dpravy a večeře. V neděli (čtvrtý den) jsme měli sraz v 8.45 ráno a odjížděli jsme na letiště, kde jsme 3 hodiny čekali na odlet. Takže odlet z Prahy po třetí hodině odpoledne a odlet z Říma ve dvě odpoledne nám sebralo mnoho vzácného času z vlasní návštěvy Říma, a to je veliká škoda.

Dnes
Monika

Naše průvodkyně Radka (Ariel) byla úžasná. Ukázala všechny důležité památky i nás vzala na místa, které bychom jako běžní turisti neviděli, nezažili ani neochutnali. Byli jsme s přítelem moc spokojení a pokud bude další možnost výletu, neváháme a jedeme zas.
Za celkovou spokojenost bych dala i 10 hvězdiček.

Děkujeme Monika a Filip

Vše v pořádku.

Dnes
Oxana

Bylo hafo legrace :):):) byli jsme dobrá parta

o Barceloně jsme se skoro nic nedozvěděli…

Dnes
Vladimíra

Kromě památek, které jsou nádherné, byla skvělá i naše milá průvodkyně Jana, které tímto velmi děkujeme za nadstandartní přístup :)

Dnes
Alena

Průvodkyně chaotická, špatná znalost městské dopravy, neschopnost rezervace vstupenek. Nevhodné chování vůči klientům v jejich nepřítomnosti.

Včera
J

Velice milý a profesionální přístup ze strany puvodkyně Jany

Včera
Jana

doprava výborná, paní prúvodkyně vynikající, ubytování vynikající

organizace návštěvy Říma by chtěla značné změny, pokud si sama zajišťuji vstupenky do Vatikánu, proč ne i do Kolosea? Každou středu probíhá setkání papeže s věřícími, tak proč nás tam prúvodkyně posílá když je chrám sv. Petra zavřen? Zbytečný stres!!

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Děkujeme za hodnocení zájezdu, velmi nás těší, že dopravu, služby průvodce i ubytování hodnotíte jako vynikající 👍.

Tvrzení, že každou středu probíhá setkání papeže s věřícími není pravdivé, stačí se podívat na rozpis audiencií, které jsou zde přesně rozepsány. Každopádně je i uvedených dnech po 12. hodině Basilika sv. Petra otevřena také pro veřejnost.
Od CK jste před zájezdem obdrželi e-mail s doporučením objednat si vstupenky do muzeí on- line a to na dopolední hodiny, z čehož jasně vyplývá, že basiliku jste měli navstilvit až poté, tedy v době kdy byla již otevřena.

Čo se týče Kolosea, zde nebylo nikdy potřebné lístky zajišťovat předem. Situace se však změnila pro obrovský nárůst turistů. Proto v budoucnu dáme klientům také doporučení na on- line nákup předem.

15. 5. 2019
Rostislav

profesionální znalosti a výklad průvodce, skvěle vybraná historická místa Paříže

- možná by neškodilo pružněji přizpůsobit plán cesty prohlídek města počasí – po procházce v hustém lijáku a bouřce nelze vše „dosušit“ po kavárnách a následná cesta domů autokarem plném lidí v mokrém …
– cena za snídani dost mimo

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Děkujeme za skvělé hodnocení našeho průvodce a programu zájezdu 👍.

Počasí bohužel poručit zatím neumíme a není to ani v silách našeho skvělého průvodce. Je nám líto, že tentokrát opravdu počasí v Paříži nevyšlo, ale pokud téměř celý den prší, je těžké něco přizpůsobit i kdybychom velmi rádi. Z krišťálové koule zatím věštit neumíme.... pokud předpověď ukazovala na celý den silný déšť a bouřky, nelze předpokládat, že to bude jinak. Pokud jste snad měli lepší meteorogické informace, mohli jste průvodci poradit 😉.

15. 5. 2019
Vrtelovap

kvalitní průvodce

lépe přizpůsobit program počasí, pružnější reakce na změny

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Ďekujeme za hodnocení zájezdu 👍.

Co se týče počasí, bohužel větru ani dešti poručit zatím neumíme. Náš průvodce to taky neumí ....
Je nám líto, že tentokrát počasí v Paříži nevyšlo. Pokud téměř celý den prší, je těžké něco přizpůsobit i kdybychom velmi rádi. Program zájezdu musíme dodržet... Z krišťálové koule věštit neumíme, a pokud předpověď ukazovala na celý den silný déšť a bouřky, nelze předpokládat, že to bude jinak. Všechny meteorogické informace, které byly k dispozici průvodce využíval, ake opravdu není kouzelník. Pokud jste věděli, kterou chvíli se jak počasí vyvine, měli jste průvodci poradit 😉.

15. 5. 2019
Filip

Skvělé znalosti průvodkyně. Báli jsme se ubytování, ale naopak nám vyrazilo dech v dobrém slova smyslu. Celý camp byl velmi pěkný.

Za mě pouze jedna věc a ta se týká prvního dne, který je poměrně náročný. Po několika hodinové cestě Vás čeká hned ráno prohlídka Vatikánu a okolí bez možnosti předchozího ubytování, sprchy, … Postačila by hodina, dvě, dát se do kupy, ale předpokládám, že by se zájezd díky tomu prodražil a bylo méně času na prohlídku, ale já bych to uvítal.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Ďekujeme za hodnocení zájezdu, těší nás, že oceňujete kvality ubytování 👍.

Bohužel, ubytování je možné až po 14.hodině. Dle vašeho návrhu, by u poznávacích zájezdů došlo k velké časové prodlevě, zájezd by musel být delší a také dražší, což by omezilo jeho prodej. Pro větší komfort by pro Vás byl vhodnější zájezd letecký. Mrkňete na naše nabídky.

15. 5. 2019
Michal

Naší průvodci byli super komunikativní a program na 1

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Dmekujeme 👍👍👍😊

14. 5. 2019
Milan

Programově naplánováno. Je vidět vše co Paříž nabízí .

13. 5. 2019
Mirka

Prima ochutnávka Paříže. Skvěle zorganizovaný zájezd, plně dostačující ubytování, na vše připravený milý průvodce Petr. Moc děkujeme ☺

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 10 dny

Děkujeme moc za milou pochvalu 😊👍

12. 5. 2019
Kristkova

Vynikající prúvodce, organizace i řidiči autobusu

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 10 dny

Děkujeme krásně 😊👍

11. 5. 2019
Dana

Bylo to časově velmi náročné a průvodkyně Katka má úžasné znalosti. Též oba šoféři byli velice ochotní a vstřícní. Děkujeme

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 22 dny

Děkujeme 😊👍

30. 4. 2019
Matěj

Skvělý průvodce i vše ostatní.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 27 dny

Děkujeme 👍👍👍😊

25. 4. 2019
Radek

Skvělé služby průvodce Petra, dobří a příjemní řidiči

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 28 dny

Děkujeme 👍👍👍😊

24. 4. 2019
Jana

Rezervace proběhla rychle a bez komplikací. Program byl pestrý. Líbilo se mi, že jsme byli ve městech, ale hlavně v přírodě. Slovinsko je nádherné, určitě bych jela znova. Na některých místech bych zůstala déle, což bohužel poznávací zájezd neumožňuje. Hotel byl čistý, moc pěkný. Snídaně chutné, velký výběr. Řidiči autobusu i paní průvodkyně byla moc ochotná.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 29 dny

Děkujeme moc za skvělé hodnocení 👍👍👍. Věříme, že i v budoucnu využijete služeb naši CK 😊.

23. 4. 2019
Filip

Skvělá průvodkyně, vše bylo fajn

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 29 dny

Díky moc 👍👍👍😊

17. 4. 2019
Blanka

Průvodkyně Katka

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 29 dny

Díky 👍

16. 4. 2019
Dana

Výhodná ubytovací lokalita, čistý hotel i pokoj s odpovídajícím vybavením, příjemný personál, dobře sestavený plán prohlídek. Za velký bonus považuji skvělou průvodkyni Katku, která byla nejen velmi vstřícná a praktická, ale její entuziazmus při výkladu a zejména zajímavé informace v historických souvislostech, které v průvodci ani v učebnicích historie snadno nenajdete, povýšily zážitek z poznávacího zájezdu na vyšší úroveň. Moc děkujeme.

Inzerované 4 dny v Římě se prakticky smrskly na 2, protože téměř celý první a čtvrtý den padnou na cestu, což při leteckém způsobu dopravy považuji za zbytečné mrhání časem.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 29 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení 👍😊.

10. 4. 2019
Pavel

vše

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 2 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do SINGAPURU😊👍 . Věříme, že Singapur ve Vás zanechal jen ty nejlepší zážitky a vzpomínky. Těšíme se na milé setkání s Vámi v budoucnu na dalších zájezdech pořádaných naší CK.

Srdečně zdraví celý team CK WISNAR včetně průvodce Petra 😊😊😊

28. 3. 2019
Martina

Nabitý program – efektivní využití času včetně dostatku osobního volna.
Výborná průvodkyně, která přizpůsobovala program aktuálním situacím (např. v nepříznivém počasí byla přesunuta vyhlidka do odpoledních hodin). Paní Katka vytvářela pohodovou atmosféru.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

Děkujeme 😊👍

2. 2. 2019
Jana

výborná organizace, s touto cestovní kanceláří pojedeme někam opět

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

Děkujeme 😊👍

1. 2. 2019
Kristýna

Zájezd do Paříže byl krásný. Všechny potřebné informace sděleny, a pokud ne, mohli jsme se bez problémů informovat telefonicky. Cestovali jsme starším autokarem, tudíž sedadla nešli posunout od sebe. Ubytování bylo skromné, ale stačilo. Akorát mě překvapila ubytovací taxa a vjezd do historické Paříže, který doplácíte na místě. Snídaně mě mile překvapila. Na výběr bylo sladké i slané pečivo, másla, marmelády, bílý jogurt, různé druhy káv, horká čokoláda a džus. Koho ale musím vychválit až do nebes je pan průvodce Petr. Byli jsme velká skupina, na každého vždy počkal a měl opravdu pěkný výklad, jaký jsem snad dlouho nezažila. :) A kdo se chtěl dozvědět něco víc, bez problémů se mohl zeptat. Bohužel nejvíc jsem byla zklamaná z „velkolepého“ ohňostroje… On totiž zas tak úžasný, jak byl vychvalován nebyl. Jinak jsem byla opravdu spokojená. Jen musím upozornit, kdo se chystá do Paříže ve vánočním čase, ať počítá s dlouhými frontami u všech památek. Každý člověk totiž musí projít bezpečnostní kontrolou, jako na letišti.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že oceňujete práci našeho průvodce Petra 👍.

Team CK WISNAR

25. 1. 2019
Jiří

Nejlepší paní průvodkyně Katka !!!☺️

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

😊👍díky

16. 1. 2019
Tomáš

Perfektní pan průvodce Petr – člověk, který se zajímá o Francii a je vidět, že ho to opravdu baví…
Autobus slušně vybavený, čistý a páni řidiči také perfektní!

CK Wisnar opravdu doporučuji a děkujeme za skvělý zážitek oslavy Nového roku v Paříži! Rozhodně s CK Wisnar jsme nejeli naposled

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Ďekujeme za nádherné hodnocení 👍👍👍. Je pro nás ctí, že nám zachováte svou přízeň i v budoucnu😊

5. 1. 2019
Andy

Jednoznačně paní průvodkyně Katka, byla milá a velmi znalá, o památkách nám řekla vše co věděla a atmosféra byla skvělá. Dále určitě program, viděli jsme to nejdůležitější, byl dobře naplánovaný a vše se krásně stihlo.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za krásná slova 👍. Je pro nás ctí, že jste byli spokojeni 😊.

4. 1. 2019
Natálie

Perfektní průvodkyně Katka, dobrá organizace zájezdu. Chybělo sluníčko, ale to bohužel neovlivnímé.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za pochvalu 👍

4. 1. 2019
Thomas

Výborná průvodkyně, skvělá atmosféra. Silvestr v Paříži je nezapomenutelný zážitek. Ubytování také skvělé.

První den po probdělé noci v autobusu je poněkud náročnější (příjezd brzo ráno do Paříže a následně program až do večera. Teprve poté se jede na ubytování) dá se to však zvládnout.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme 👍

4. 1. 2019
Veronika

Zájezd byl perfektní, průvodkyně Katka byla super. Nemám co vytknout.

nic vše bylo perfektní

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Díky moc 👍

3. 1. 2019
Jan

Dobře sestavený program

Málo místa v autokaru, nudný průvodce

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení.
Škoda, že nespecifikujete konkrétně v čem byl podle Vás průvodce nudný. Dle našeho názoru a vyjádření jiných cestujících, byli naopak všichni průvodci skvělí a odvedli více než nadstandatní práci.
V Paříži s námi letos oslavilo příchod Nového roku 180 našich klientů, kterým tímto děkujeme za přízeň.

3. 1. 2019
Birkovyc

Vše. Perfektni doprava, profesionální řidiči. Zvlášť, paní Katka, průvodce, vinikajici ženská že znalostí své práci a míst , po kterých nás prováděla.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme 👍

3. 1. 2019
Anonym

Vánoční Paříž s průvodkyni Katkou opravdu nádherná. Nabitý program a výborná organizace zájezdu. Doporučuji.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme 👍

2. 1. 2019
Leona

Poměrně zajímavý výklad průvodkyně Katky, ubytování za tuto cenu adekvátní.
Naprosto perfektně hodnotím pány řidiče, kteří zvládali nejen pařížskou dopravu naprosto s přehledem, ale dokonce v jedné situaci, kdy šlo všem účastníkům (včetně nich) doslova o život zachovali chladnou hlavu a situaci bravurně zvládli! Klobouk dolů, pánové, jste jedničky ve svém oboru!

Přístup průvodkyně mimo autobus. Ve spoustě situacích nedokázala pochopit, že většina účastníků je v Paříži poprvé a situace typu – rozejdeme se tady a sejdeme se tamhle a tamhle (půjdete rovně, pak doprava, pak přes křižovatku a tam se sejdem), byly na denním pořádku. Není se tedy co divit, že jsme v jednu chvíli i jednoho člena ztratili.
Co bylo velice neprofesionální, byly osobní záležitosti průvodkyně, díky nimž jsme například nestihli včas vyhlídku z Montparnasské věže :( Prohlídku jsme absolvovali za tmy a očekávali jsme, že nás paní průvodkyně alespoň seznámí s tím, co „ve tmě“ vidíme. Místo toho jsme ji našli v kavárně nad kávou, jako obvykle. Mapa průvodce Paříží, kterou nám rozdala již v ČR, nebyla ani česky, což hodnotím jako velké mínus.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Paříže,

velmi nás těší, že se Vám líbil výklad naší průvodkyně Katky 👍, že naprosto perfektně hodnotíte práci našich řidičů 👍, a také že jste byli spokojeni s ubytováním 👍.

Vaše invektiva vůči průvodkyni Katce nás opravdu překvapují, protože svou práci vykonává zodpovědně a s láskou, o čem svědčí pravidelné pozitivní pochvaly na její osobu.

Například viz. hodnocení z poslední akce ID 1280622
"Celkový zájezd se mi velmi líbil. Nejvíce jsme byli spokojeni s naší průvodkyní Katkou. Skvělá, kamarádská, velmi ochitná a bezkonfliktní."

Mrakodrap Motparnasse je v programu obvykle ve večerních hodinách a to po projížďce lodí po Seině. Je to právě proto, aby klienti mohli shlédnout panorama osvětlené Paříže, tedy jinak než z dopolední vyhlídky z Eiffelovy věže. Tak jak jste byli informováni a jak je běžné, průvodci nemohou provázet v placených objektech. Ujišťujeme Vás, že "osobní záležitosti" průvodkyňe během zájezdu rozhodně nevyřizovala.

Na tom, že si průvodkyně dopřála po celodenní práci šálek kávy, nevidíme nic špatného. Pokud jste měli chuť, mohli jste si kávu dopřát také. Nebo by snad měl být průvodce po celou dobu zájezdu o hladu a žízní?

Vážení , místo toho, abyste poděkovali, že Vám průvodkyňe darovala z vlastní iniciativy mapu Paříže, vznášíte neoprávněnou kritiku. To přece nemůžete myslet ani vážně ?! Nebo si snad děláte legraci?! Ujišťujeme Vás, že průvodkyně mapy darovala klientům v dobré vůli a z vlastní iniciativy. Nebyla to její povinnost! Jednalo se o originální mapy, které bohužel v českém jazyce zatím nikdo nevydal 😉.

Ale jak se říká: "Za dobrotu na žebrotu." "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde" a také "Darovanému koni na zuby nekoukej." 🤔

Team CK WISNAR

24. 11. 2018
jitka

Líbil se nám celý zájezd. Velké poděkování patří průvodcům – Petrovi a jeho ženě. Jsou oba dva bezvadní, ke klientům milí a mají obrovské znalosti.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 6 měsíci

Ďekujeme 😊👍

13. 11. 2018
Barča

Celkový zájezd se mi velmi líbil. Nejvíce jsme byli spokojeni s naší průvodkyní Katkou. Skvělá, kamarádská, velmi ochitná a bezkonfliktní.

Nemůžeme nic vytknout. Až na to počasí, které na jeden den trápilo. Ale za to nikdo nemůže

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 6 měsíci

Ďekujeme 😊👍

13. 11. 2018
Martin

Nádherný jen málo času… Na to objevit vše…cgtělo by to tam týden..... Služby průvodce super.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Ďekujeme za hodnocení,

jsme rádi, že se vám v Paříži líbilo včetně služeb našeho průvodce a nového luxusního autobusu.

Vše co bylo v Programu zájezdu jste viděli, měli jste také dostatek osobního volna na muzea, či jiné osobní zájmy.

Zajisté v Paříži by šlo trávit daleko více času, protože na poznávání je zde toho hodně. Avšak to byste si musel koupit delší zájezd, než byl tento 5 denní program. Obáváme se však, že na českém trhu delší nekoupíte, jelikož při koupi zájezdu je každý ovlivňen jeho cenou 😉.
Naopak, hodně CK nabízí zájezdy do Paříže kratší, a to i zde přes Slevomat. Představte si, dokonce bez noclehu na otočku 🤔, nebo pouze s jedním noclehem. To si pak účastníci takového zájezdu opravdu Paříž vůbec neužijí.

Jsme potěšeni, že se Vám líbilo vše co mohla CK ovlivnit, proč tedy **** 😉?

Team CK WISNAR

30. 10. 2018
Hsusana

-skvěle zorganizovaný zájezd,
-výborná , zkušená, , organizačně zdatná paní průvodkyně, --
-zkušení páni řidiči
-příjemné, čisté ubytování

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 měsíci

Děkujeme za skvělé hodnotení 😊

10. 10. 2018
Ivana

Skvělý zážitek plný informací. Milá paní průvodkyně, šikovní páni řidiči. Rozhodně doporučuji!

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 měsíci

Děkujeme za skvělé hodnotení 👍😊

10. 10. 2018
Val

Skvělý poznávací zájezd, trochu na ročny ale da se to zvládnout, průvodkyně Katka zlatíčko, skvěle to zvládala. Moc děkujem

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 měsíci

Děkujeme za krásné hodnotení 😊

10. 10. 2018
Jana

Krásný zážitek, Korsika je opravdu nádherná. Průvodce byl super. Všude jsme měli dostatek času na nákupy a jídlo. Bungalovy jen na přespání bohatě stačily :)

Bungalovy byly daleko od pláže, to je jediné co mě mrzelo.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení . Jsme moc rádi, že se Vám Korsika líbila, včetně organizace zájezdu a práce našeho průvodce Pavla.

Team CK WISNAR

5. 10. 2018
Roman

Průvodce tápal a moc o Korsice nevěděl a byl ovlivńován doprovázející osobou, prvotní ubytování pro 4 dospělé osoby nevyhovující po urgenci bylo ubytování v pohodě , pláž daleko štěstí že nás vozil autobus

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Dobrý den, děkujeme za hodnocení, každý má právo na názor i když je jiný než názory ostatních cestujících viz hodnocení níže:
--------
Krásný zážitek, Korsika je opravdu nádherná. Průvodce byl super. Všude jsme měli dostatek času na nákupy a jídlo. Bungalovy jen na přespání bohatě stačily :)
Hodnoceno: 4. 10. 2018
Uplatněno: 24. 8. 2018 1:03
Akce: ID 1237956

4. 10. 2018
Michaela

super organizace, vycerpavajici informace od pruvodce Petra

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 měsíci

Díky moc za krásné hodnocení👍😊

3. 10. 2018
Eva

Líbilo se mi zprostředkování programu, vstřícnost personálu

Snídaně byly neúměrné ceně stravy. Byly podprůměrné, za chléb s máslem je to sprosté.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Co se týče snídaní: Snídaně jsou unifikované v celé síti ACCOR hotelů F1 a CK na ně nemá žádný vliv.

K dispozici bylo formou volného výběru bez omezení množství: čerstvé bagety, toustový chléb, sladké pečivo, 3 druhy cereálií, bílý jogurt, ovocná přesnídávka, máslo, nutela, džemy 2 druhy, med, několik druhů kávy, čokoláda, čaj, mléko, džus. Jednalo se tedy o klasickou kontinentální snídani.

Zdraví team CK WISNAR

3. 10. 2018
Marketafp94

Úžasný průvodce, opravdu nejlepší, co jsem kdy zažila. Řidiči ochotní. Prostředí nádherné, jela bych hned znovu :-)

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za krásné hodnocení 👍👍👍

3. 10. 2018
Lalexova

vše, průvodkyně skvělá, řidiči perfektní, ubytování na přespání dostačující, vyšlo i počasí, opravdu vše profesionální

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme 👍😊

3. 10. 2018
Olga

Velice šikovná paní průvodkyně, měla vše dobře zorganizované a nasměrovala nás po Paříži víceméně bez front a zbytečného čekání.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení 😊 👍

3. 10. 2018
Antonín

Perfektní organizace, skvělý a vyčerpávající výklad průvodce, maximální spokojenost.

Oproti plánu se z důvodu malého zájmu neprojíždělo mým bydlištěm.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení 😊 👍

3. 10. 2018
Michaela

Všechno bylo naproto úžasné, paní průvodkyně Katka byla skvěla, krásně nás zasvětila do historie a ukázala nám všechno co se dalo. Tímto zájezdem jsem si splnila svůj sen a vřele tento zájezd doporučuji všem, kteří chtějí vidět hlavní památky Paříže.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení 😊 👍

2. 10. 2018