Quest Games

Brno - Střed, Hybešova 312/69

„Kvalita a promyšlenost hry + příjemný personál, nechali nás dohrát do konce i přes vypršení časového limitu.“ — Lenka, Před 30 dny

„Kvalita a promyšlenost hry + příjemný personál, nechali nás dohrát do konce i přes vypršení časového limitu.“ — Lenka, Před 30 dny

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Quest Games
Hybešova 312/69, Brno - Střed, 602 00 (zobrazit na mapě)

Quest Games

Hybešova 312/69, Brno - Střed

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 10:00–21:30
Vybavení a služby
Bereme karty
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Hana
Ivana

Nemohu prozrazovat, dojděte :-D

Nedoporučuju početné skupiny, stísněný prostor – max 4.

Tereza

Rezervace byla jednoduchá, lokalita snadno dostupná, prostředí velmi autentické – ve vnitrobloku velký dvůr, ze kterého vedou dveře do jednotlivých únikovek. Bylo nám řečeno, že tahle hra je z jejich nabídky nejtěžší, takže jsme se do toho pustili naplno.
Úniková místnost naprosto skvělá, vybavená tematickými předměty. Ohromně nás bavilo hledat klíče a nápovědy a propracovávat se příběhem. Nebyla to strašidelná hra, ale stejně nám místy trnulo, jak jsem se do toho vžili. 4 členové jsou ideální počet, všichni jsme se podíleli a každý vymyslel něco, abychom se nakonec úspěšně dostali ven.
Obsluha velmi příjemná, všechno nám jasně vysvětlila a dostali jsme vysílačku na nápovědy, které jsme nakonec nepotřebovali. Na konci foto a dostali jsme slevu na další hru.
Není potřeba žádné speciální oblečení ani náčiní, prostě přijdete s čistou hlavou a tu používáte. Byl to skvělý zážitek, všichni jsme si to užili a určitě budeme v únicích pokračovat. Mohlo by být fakt vtipné koukat se na náš videozáznam z místnosti.

-