Hodnocení podniku  Kruh se otvírá

4,6/5 (24 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Klára
18. 3. 2019
5,0/5

Vše bylo skvělé, jen je škoda, že už to končí.

Bez výtky.

Milotovamarketa
15. 6. 2018
4,0/5

Sympaticka obsluha, super prostory, logika příběhu.

Pavel
29. 5. 2018
5,0/5

Hezky zpracovaná místnost, moc milá obsluha, která citlivě pomohla, když nám bylo nejhůř. Doporučuji.

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme Vám ;)

Pavla
7. 5. 2018
5,0/5

Doporučuji, byl to úžasný zážitek. .

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme moc ;)

Michaela
18. 3. 2018
5,0/5

Krasne, strasidelne prostredi, dumyslne hadanky a klice :) urcite doporucujeme :)

Vse bylo super :)

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme za krásné hodnocení, a že jste si hru užili ;)

Jan Vasilko
15. 3. 2018
5,0/5

Provozovatelé velmi příjemní a vstřícní lidé. Samotná hra velmi dobře vymyšlená, hodně zámků a tím pádem hodně úkolů. K předešlé negativní recenzi asi jen to, když jde někdo na escape do sklepních prostorů, tak asi jen blázen může očekávat wc , teplou vodu a čisté prostředí. To, že hra nemá příběh, mi vůbec nepřišlo divné, přeci nemusí být každá hra stejná.

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme Vám za milé hodnocení. Těší nás, že se Vám naše hra líbila ;)

Alena
13. 3. 2018
5,0/5

Přivítání a uvedení do hry bylo super. Už úvodní hra nás přesvědčila, že to bude zábava a že budeme muset zapnou mozek na plné obrátky . Vzhledem k tomu, že jsem měli ve skupině těhulku, chovali se k nám ohleduplněji. Předpokládám, že jinak by to byl ještě větší nářez. Hra nás bavila od začátku až po konec a čas utekl fakt rychle. Prostředí bylo adekvátní únikové hře. Jestli někdo v escape očekává čistotu a tečoucí vodu na mytí rukou, měl by navštívít raději lázně. Doporučuji tuto únikovku navštívit, jestli očekáváte zábavu, napětí a radost ze hry.

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme moc za Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že se Vám hra líbila ;)

Markéta
6. 3. 2018
3,0/5

Hra byla celkem fajn, některé úkoly byly propracované více, některé méně, po ne moc pěkném prvním dojmu nás hra samotná celkem mile překvapila

Dost se nám nelíbilo prostředí, ve kterém se hra nachází. Rozestavěný barák, bez vody, špinavé prostředí, zima, samotný úvod hry se konal na chodbě domu a korunu tomu dodali místní pánové, kteří uvnitř objektu kouřili. Jinak ale dámy vypravěčky byly moc milé, jenom škoda, že jste se neobtěžovaly vymyslet hře nějaký příběh, je to maličkost, ale na unikovce nejde jen o samotnou hru, ale také hodně o atmosféru, která dá opravdu velký kus celkového dojmu, ale která na začátku hry bohužel žádná nebyla, což je škoda, protože jinak byla hra vymyšlená celkem dobře. Po téměř roce fungování v areálu by to chtělo na zevnějšku a zákaznickém přístupu trochu zapracovat, aby se k vám lidi nebáli chodit, vždyť doporučení je to nejcenější, co od zákazníka můžete dostat. Za současného stavu ho bohužel dát nemohu.

Vyjádření partnera
Kruh se otvírá Před 5 roky

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení. Trochu budeme reagovat na Vaše poznámky. Dům, ve kterém je naše únikovka není náš. Úvod hry sice začínal na chodbě domu, ale bohužel to jinak nelze vymyslet. A myslíme si, že i tak je to útulné a čisté v rámci možností prostoru. Stačí se podívat na naše webové stránky, kde máme spoustu kladných hodnocení. Děkujeme, že se Vám naše hra líbila ;)

Alena
22. 1. 2018
5,0/5
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.