Hodnocení podniku Extreme-Escape

4,5/5 (75 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucia

Voucher je v nabídce koncipován jako s možností pro 2 nebo 3–5 hráčů, přičemž jse o hru pro děti s dospělým dozorem. To je nakonec deklamováno i v nabídce únikové hry i v kalkulaci ceny, kde je uvedeno Cena – Hra pro 2 hráče (včetně jednoho dospělého dozoru) 749 Kč. Jediný doplatek, který je v nabídce uveden, je cena za konečnou polaroidovou fotografii 50 Kč. Z nabídky jednoznačně vyplývá , že je to hra pro děti (dokonce že ji zvládnou hrát sami) a dospělý je dozor, nikoliv hráč. Až když si zakoupíte voucher a zaplatíte, a máte tolik duchapřítomnosti, že si voucher pozorně prostudujete, zjistíte, že je tam ještě další doplatek, o kterém se v době objednávání voucheru nedozvíte, neboť NIKDE v nabídce není uveden, a to 199 Kč za každou další osobu. Takže pokud zaplatíte 749 Kč za voucher pro 2 hráče a domníváte se, že je to pro 2 děti hrající a Vás jako dozor, tak omyl. Obsluha na místě, když už tam stojíte s dětmi, Vás nemile překvapí požadavkem na 199 Kč za každou dospělou osobu – tedy dozor. Za 4 osoby – 2 hráče a 2 x dozor tedy zaplatíte 749 + 199 + 199 Kč. Považuji to za naprosto nesolidní jednání, kdy jsem před nákupem služby nebyla seznámena s konečnou cenou a neměla jsme možnost jí ani z nabídky nikde zjistit. Z výše uvedeného důvodu provozovatele nemohu doporučit.
Ke hře samotné – postavena na poměrně dobře definovaných šifrách. Jediné mínus které tam bylo, je nedosatetčné osvětlení, což pro dětskou hru není vhodné.

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před měsícem

Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení. Co se nabídky a doplatků týče - domníváme se, že formulace "pro 2 hráče včetně jednoho dospělého dozoru" je zcela jasná. Na stránkách je několikrát jasně uveden doplatek a jste s ním srozuměni též před hrou samotnou. Varianta uvedená výše je skutečně výhodná pro dvojice, tzn. například samotnou maminku s jedním dítětem. Pro jakékoliv větší skupiny je pochopitelně daleko výhodnější varianta druhá, která je pouze o 100,- dražší, avšak výměna je možná pouze ze strany prodávajícího, nikoliv z naší. Navíc zcela nechápeme a jsme zklamáni z vaší předposlední věty - provozovatel ručí za hru samotnou a její průběh (který ostatně chválíte), nikoliv za zdejší nabídku a za to, co si vyberete.
Doufáme, že pro ostatní hráče bude stěžejní samotné hodnocení hry, které je kladné. Osvětlení je tlumenější a skvěle dotváří atmosféru hry - děti si ho chválí a hru si užijí daleko více, než kdyby v "hradním podzemí" svítily zářivky.
Extreme Escape Praha

20. 1. 2019
S.

Děti si hru užili.

Byli jsme se čtyřmi 11ti letými kluky. Nepotřebovali dohled dospělého tak šli sami a stejně si pan vyžádal doplatek za pátou osobu 100,– Kč. Šlo jenom o jednu místnost, prostor pro rodiče nebyl žádný a byli jsme zasláni čekat v hospůdce poblíž. Děti skončili dříve (pod 50 min.) a místo toho aby je tam obsluha zdržela čekat do příchodu rodičů byli děti volně puštěny nás jít hledat. Naštěstí se nic zlé nestalo. :(

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Děkujeme vám za hodnocení a dovolte nám na něj reagovat v pár bodech. V ceně voucheru jsou 3 děti a 1 nutný dospělý dozor. To, že hru mohly hrát děti samy, je pouze dobrá vůle obsluhy, která tak bere zodpovědnost za děti 100% na sebe. Doplatek 99,- je uveden v podmínkách uplatnění voucheru jakožto příplatek za 4. dětského hráče.
Prostory na čekání pro rodiče k dispozici nejsou a to z toho důvodu, že obvykle (dle podmínek uplatnění) jsou rodiče v místnosti s dětmi. Prostory bohužel neumožňují v jeden moment uvádět hráče obou her, které nabízíme, a zároveň poskytnout prostor "čekajícím" z obou her.
Vaše skupina měla čas 53 minut. Poté se kluci podepisovali a byli fotografováni v místnosti. Po více než hodině nikdo z doprovodu nebyl přítomen a bylo již nutno přichystat hru pro další skupinu. Obsluha s hráči vyšla na ulici a sledovala kluky až do momentu, než vešli do restaurace. Ještě předtím byli požádáni o to, aby se okamžitě vrátili, kdyby doprovod nenašli. Do 2 minut se vrátili a oznámili, že doprovod našli. Věříme, že čtyři 11ti letí kluci, kteří si při hře vedli tak dobře, dokáží (za dozoru dospělého) přejít silnici a najít v restauraci rodiče.
Ještě jednou vám děkujeme za hodnocení - to, že si kluci hru užili je pro nás zásadní a věříme, že to bude dobrým doporučením ostatním :)

29. 1. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.