Hodnocení podniku Extreme-Escape

4,5/5 (75 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Šárka
7. 2. 2019
Lucia

Voucher je v nabídce koncipován jako s možností pro 2 nebo 3–5 hráčů, přičemž jse o hru pro děti s dospělým dozorem. To je nakonec deklamováno i v nabídce únikové hry i v kalkulaci ceny, kde je uvedeno Cena – Hra pro 2 hráče (včetně jednoho dospělého dozoru) 749 Kč. Jediný doplatek, který je v nabídce uveden, je cena za konečnou polaroidovou fotografii 50 Kč. Z nabídky jednoznačně vyplývá , že je to hra pro děti (dokonce že ji zvládnou hrát sami) a dospělý je dozor, nikoliv hráč. Až když si zakoupíte voucher a zaplatíte, a máte tolik duchapřítomnosti, že si voucher pozorně prostudujete, zjistíte, že je tam ještě další doplatek, o kterém se v době objednávání voucheru nedozvíte, neboť NIKDE v nabídce není uveden, a to 199 Kč za každou další osobu. Takže pokud zaplatíte 749 Kč za voucher pro 2 hráče a domníváte se, že je to pro 2 děti hrající a Vás jako dozor, tak omyl. Obsluha na místě, když už tam stojíte s dětmi, Vás nemile překvapí požadavkem na 199 Kč za každou dospělou osobu – tedy dozor. Za 4 osoby – 2 hráče a 2 x dozor tedy zaplatíte 749 + 199 + 199 Kč. Považuji to za naprosto nesolidní jednání, kdy jsem před nákupem služby nebyla seznámena s konečnou cenou a neměla jsme možnost jí ani z nabídky nikde zjistit. Z výše uvedeného důvodu provozovatele nemohu doporučit.
Ke hře samotné – postavena na poměrně dobře definovaných šifrách. Jediné mínus které tam bylo, je nedosatetčné osvětlení, což pro dětskou hru není vhodné.

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před měsícem

Dobrý den,
děkujeme Vám za hodnocení. Co se nabídky a doplatků týče - domníváme se, že formulace "pro 2 hráče včetně jednoho dospělého dozoru" je zcela jasná. Na stránkách je několikrát jasně uveden doplatek a jste s ním srozuměni též před hrou samotnou. Varianta uvedená výše je skutečně výhodná pro dvojice, tzn. například samotnou maminku s jedním dítětem. Pro jakékoliv větší skupiny je pochopitelně daleko výhodnější varianta druhá, která je pouze o 100,- dražší, avšak výměna je možná pouze ze strany prodávajícího, nikoliv z naší. Navíc zcela nechápeme a jsme zklamáni z vaší předposlední věty - provozovatel ručí za hru samotnou a její průběh (který ostatně chválíte), nikoliv za zdejší nabídku a za to, co si vyberete.
Doufáme, že pro ostatní hráče bude stěžejní samotné hodnocení hry, které je kladné. Osvětlení je tlumenější a skvěle dotváří atmosféru hry - děti si ho chválí a hru si užijí daleko více, než kdyby v "hradním podzemí" svítily zářivky.
Extreme Escape Praha

20. 1. 2019
Martina

Akčí.

14. 12. 2018
Hana

Vše výtečné – milý personál; pěkné prostředí; když jsme byli v koncích, pán nás „trošku naťuknul“ a nedělal z nás ´blbce´… :-)

není co dodat…

9. 12. 2018
Eva

Skvělé od samotného příchodu do konce hry. Děti 6 a 10 let to zvládly s pár nápovědami, nám dospělím to občas taky dalo zabrat.

12. 11. 2018
Katka

Hra byla pěkně propracovaná a úkoly většinou postavené tak, že je děti zvládly samy případně s drobnou dopomocí. Nakonec se nám podařilo z místnosti uniknout, i když s drobnou nápovědou.

28. 9. 2018
Petr

U mláďat naprostá spokojenost.

7. 9. 2018
Lena

Milý pán z firmy, pěkné prostředí (tedy v rámci hry – super rekvizity). Vše nám bylo vysvětleno a hra se líbila.

6. 9. 2018
Karolína

Super zážitek, milá obsluha

Hodnocená nabídka: Úniková hra MAFIA 30s
30. 7. 2018
Zdena
27. 7. 2018
Alguno

Hry se zúčastnily děti ve věku 8 až 11 let a byly nadšené!

16. 7. 2018
Jaroslav

Velmi ochotná obsluha, zábavná hra!

24. 6. 2018
Martina

Vše

22. 5. 2018
Mmmateska

Super

19. 5. 2018
Markéta

Deti ve veku 9 let to hodne bavilo. Unik z tajemneho hradu nam zabral velmi prijemne stravenou hodinu. Diky

8. 5. 2018
Romana

Pojali jsme to jako narozeninovoiu oslavu dcery. Kamarádi (10 let) to zvládli naprosto sami a všichni byli doslova nadšení!

26. 4. 2018
Anonym

chování personálu
náročnost akorát

hrá prý končí
atmosféra mohla být podpořena zvuky, nebo hudbou

25. 4. 2018
Jiří

Logika, milá obsluha,

17. 4. 2018
Marketa

logicka unikovka s obtiznosti pro deti. supee

17. 4. 2018
Anonym

Milý personál, skvělá domluva, spousta zámků😊

6. 4. 2018
Petra

příjemní obsluha

5. 3. 2018
Pavel

Úniková hra byla dobře připravena. Byli jsme s dětmi 7–9 let, které zatím na žádné podobné hře nebyli, poměrně rychle přišli na princip jak řešit úlohy a hru si užili. Mohu jen doporučit. Škoda, že podobných dětských únikových her není více.

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před 11 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že si děti hru užili, již brzy se můžete těšit na dětskou únikovou hru v Českém Krumlově!
S pozdravem
Roman :)
Extreme escape a Krumlov-escapegame

4. 3. 2018
Silvie

Celkově si to děti (9 let) moc užily a těší se na další. Příjemná obsluha, komunikace, vřele doporučuji.

26. 2. 2018
Klara

příjemné prostředí, kreativně vymyšlené hádanky, personál ochotný poradit, navést správným směrem

Hodnocená nabídka: Úniková hra MAFIA 30s
25. 2. 2018
Marcela

Vše bez problémů, příjemný přístup personálu, hra se dětem moc líbila, užily si to.

25. 2. 2018
Kateřina
Hodnocená nabídka: Úniková hra MAFIA 30s
23. 2. 2018
Magda

Výborná hra, skvěle jsme se bavili. Nebyla to naše první únikovka, ale rozhodně je originální. Všem doporučujeme.
Obsluha bezvadná.

Hodnocená nabídka: Úniková hra MAFIA 30s
31. 1. 2018
S.

Děti si hru užili.

Byli jsme se čtyřmi 11ti letými kluky. Nepotřebovali dohled dospělého tak šli sami a stejně si pan vyžádal doplatek za pátou osobu 100,– Kč. Šlo jenom o jednu místnost, prostor pro rodiče nebyl žádný a byli jsme zasláni čekat v hospůdce poblíž. Děti skončili dříve (pod 50 min.) a místo toho aby je tam obsluha zdržela čekat do příchodu rodičů byli děti volně puštěny nás jít hledat. Naštěstí se nic zlé nestalo. :(

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Děkujeme vám za hodnocení a dovolte nám na něj reagovat v pár bodech. V ceně voucheru jsou 3 děti a 1 nutný dospělý dozor. To, že hru mohly hrát děti samy, je pouze dobrá vůle obsluhy, která tak bere zodpovědnost za děti 100% na sebe. Doplatek 99,- je uveden v podmínkách uplatnění voucheru jakožto příplatek za 4. dětského hráče.
Prostory na čekání pro rodiče k dispozici nejsou a to z toho důvodu, že obvykle (dle podmínek uplatnění) jsou rodiče v místnosti s dětmi. Prostory bohužel neumožňují v jeden moment uvádět hráče obou her, které nabízíme, a zároveň poskytnout prostor "čekajícím" z obou her.
Vaše skupina měla čas 53 minut. Poté se kluci podepisovali a byli fotografováni v místnosti. Po více než hodině nikdo z doprovodu nebyl přítomen a bylo již nutno přichystat hru pro další skupinu. Obsluha s hráči vyšla na ulici a sledovala kluky až do momentu, než vešli do restaurace. Ještě předtím byli požádáni o to, aby se okamžitě vrátili, kdyby doprovod nenašli. Do 2 minut se vrátili a oznámili, že doprovod našli. Věříme, že čtyři 11ti letí kluci, kteří si při hře vedli tak dobře, dokáží (za dozoru dospělého) přejít silnici a najít v restauraci rodiče.
Ještě jednou vám děkujeme za hodnocení - to, že si kluci hru užili je pro nás zásadní a věříme, že to bude dobrým doporučením ostatním :)

29. 1. 2018
Alena

Velice prijemna obsluha, pokud byl nejaky problem, tak vysilacky fungovaly :-)

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Velice Vám děkujeme za hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a vše proběhlo podle Vašeho přání :)

27. 1. 2018
Ivana

Příjemný mladý muž nám vše hezky vysvětlil a děti si užily napínavou a dobrodružnou hru. Hru zvládly a byly nadšené :-) I já jako dospělák jsem si to náramně užila!

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Velice Vám děkujeme za takové hodnocení. Jsme moc rádi, že jste si hru všichni užili. S Vámi - dospělými - se rádi znovu setkáme na hře pro dospělé "Mafia 1930s" :) Extreme Escape

24. 1. 2018
Lubos

Moc se nam hra libila – odpovida akorat detem!

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Děkujeme za krásné hodnocení :)

22. 1. 2018
Sara

Hledala jsem dlouho něco pro oslavu dětí, jsem opravdu ráda, že jsem narazila na tuto dětskou hru, nikdy jsem o tom neslyšela. Děti byli opravdu nadšené, případnou novou hru rádi vyzkoušíme znovu.

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Dobrý den,
děkujeme a těšíme se opět na další hře brzy :)!

18. 1. 2018
Sara

Mafia byla naše čtvrtá hra a moc se nám líbila, ve 3 jsme měli čas 57 minut. Prostředí bylo úžasné! Hodina utekla opravdu rychle, můžeme vřele doporučit! :)

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Dobrý den, jsme moc rádi, že se Vám hra líbila a gratulujeme Vám ke krásnému času!

Hodnocená nabídka: Úniková hra MAFIA 30s
18. 1. 2018
Lenka

Zábavná únikovka, nudit se nebudou ani starší děti a mladší se nemusí bát, že by to bylo strašidelné 👻

Vyjádření partnera
Extreme-Escape Před rokem

Dobrý den,
všechna taková hodnocení nám dělají VELKOU radost a těšíme se na Vás třeba zase na další!
S pozdravem Roman :-)

11. 1. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.