Hodnocení podniku  NKTEAM shooting

4,6/5 (1 473 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hana

Od doby koupě nebyl volný termín – až teprve nyní. 5 zbraní z 8 staré vychozené, neseřízené. Z dragunova upadla optika – střílelo se bez ní. Přesto, že se střílelo z odstřelovaček, střílelo se na krátkou vzdálenost, protože zbraně byly staré a se starou neseřízenou optikou – nepřesné a chtěli, aby si člověk vypočítal o kolik zanášejí a podle toho střílel. U odstřelovaček??? Bylo to velké zklamání. Na položený dotaz pán nedokázal odpovědět, prý je jen pomocník. Ve voucheru bylo, že se jedná o krátký kurz přesné střelby včetně maskování… maskování v rychlosti řečené, oblek ani neukázaný. Celkově velké zklamání. Lituji, že jsem při výběru dárku pro manžela nevybírala lépe.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 4 měsíci

Vážená paní Barešová

Děkuji za Váš komantář, ač je velmi nelichotivý. Já si dovolím jej doplnit a některé věci vysvětlit.
Poté co jste napsala hodnocení, tak jsem si dovolil zavolat na kontaktní telefon a dopátrat se toho co se vlastně dělo. Dovolal jsem se na Vašeho syna a ten mi řekl, že on nestřílel, ale otec a on nespatřil nic špatného, kromě spadlé optiky na pušce Dragunov. Předal mi číslo na otce, který střílel a ani on neměl žádné výhrady.
Termíny : Někdy koncem září nebo v říjnu jsem mluvil ohledně termínů z Vaším synem Domluvili jsme se na to, že termíny na říjen jsou již vybrány ( po domluvě se Slevomatem jsme prodlužovali vouchery s platností do konce 9/2019 až do 10/2019) a že budeme přidávat termíny na listopad a aby provedl rezervaci. Termíny jsme přidali a váš syn rezervaci provedl.
Staré zbraně - Celkem tři zbraně byli staré Mosin Nagant z roku 1917, Dragunov z roku 1976 a AK 47. Tyto zbraně se již nevyrábějí tak proto máme jen ty staré.
Vzdálenost: Střílíme na 50m a 100m. Jedná se pořád o zážitkové střílení a chceme aby se klienti bavili a trefili. Většina nikdy nestřílela a tato vzdálenost je pro ně až moc. Váš manžel je myslivec tak se počítá s tím, že již na větší vzdálenost střílel, ale s tím jsme tento zážitek nepřipravovali.
Jedno cvičení právě bylo o tom, aby si střelci spočítaly propad střely, u zbraně která byla nastřelena na 50m a stříleli n a 100m. O to právě šlo aby pochopili, že střela se propadne a že se pohybuje po bal. křivce.
Na střelbách jsou dva lidé hlavní instruktor a pomocník. Hlavní Vás školí a pomocný pomáhá. Tak Vám to bylo vysvětleno. Pomocný připravuje terče, nabijí, hlídá zbraně.. Váš manžel se zeptal pomocníka a on mu řekl ať zeptá kolegy, že on je jen pomocník. Za mne v pořádku, než aby si něco vymýšlel .,
Co se týká maskování. Instruktor se zeptal jestli chtějí klienti jít zkoušet maskování (dle audiozáznamu), že jemu to nevadí, on je na to dostatečně oblečen, ale většina klientů měla obyčejné oblečení a venku pršelo.
Jediný problém, který vidím já byla upadlá optika u Dragunova, která je pouze zasunovací na kolejničce, takže se zasunula a pak se jelo dále.
Hlavně mne zarazilo, že vy jste vůbec na střelnici nebyla a píšete takovouto kritiku a chlapi co tam byli, neviděli žádný velký problém.

Děkujeme a s úctou Petr Novák

29. 11. 2019
Alenacuprova

Problém s termíny (střelnice nevypisovala), program trval o 1 hodinu méně než bylo uvedeno u voucheru, na voucheru bylo uvedeno min 10 osob, střílelo 16 osob. Slíbené maskování a balistika neproběhlo, pouze se střílelo. Střelnice neměla slíbené zbraně uvedené na voucheru, střílelo se z úplně jiných zbraní. Na voucheru uvedeno: počet střel si můžete rozdělit mezi 2 osoby. Na místě bylo zakázáno střelbu rozdělovat, jestli chcete střílet 2 osoby, musíte si vše doplatit, tím ještě stoupl počet účastníků, protože střílel i doprovod.

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 5 měsíci

Vážená paní Šustáčková

Vaše reakce a kritika není na místě. Na voucheru a na stránkách je uvedeno, že střelby jsou prováděny na střelnicích Ostrava Olomouc popř Drahany a Příbram. Vy jste přijeli na střelnici Tišnov. Tato střelnice pro balíčky SNIPER není nabízena. Na této střelnici provádíme střelbu pro ostatní balíčky, které to mají v nabídce uvedeny. Samozřejmě, že tam nebyly všechny zbraně a ani tam nebyl kurz maskování, přijela jste JINAM. I tak Vás odbavili a umožnili Vám alternativu. Dali Vám běžné balíčky, ale ty jsou jen pro jednoho, proto si druhý musel dokoupit. Samozřejmě, že bylo více osob, včetně Vás.
To je stejné jako když si koupíte letenky na let do Paříže z Prahy a Vy jste v Brně a chcete letět do Moskvy.
Na místě se Vám vyšlo vstříc, ale je vidět, že bude lepší vždy jednat dle OP a poslat Vás domů.
Shrnutí:
Píšete, že střelnice termíny nevypisovala - ano nevypisovala, není pro Váš balíček vůbec v nabídce.
Program trval o hodinu méně - ano byla jste na jiném programu.
Slíbené maskování a balistika nebylo -jiný program kde se jen střílí
Jiné zbraně - ano dali Vám to co měli v nabídce toho dne (90) zbraní), aby jste využila voucher když jste přijela na jinou střelnici.
Počet nábojů si můžete rozdělit, ale na akci SNIPER, kde je pět osob, takže při rozdělení může být osob 10.
Počet účastníků stoupl, protože střílel Váš doprovod, opět mu instruktoři vyšli vstříc a umožnili střelbu i pro nepřihlášené osoby. Vy jste měla blokované dvě místa a byli jste čtyři.

Děláme samozřejmě chyby a jsme omylní, ale toto nedokážeme ovlivnit.

S úctou Petr Novák

9. 11. 2019
Jiří

nic , balíček nám nebylo možno uplatnit, o peníze jsem přišel, tak samozřejmě i o zážitek

pomoc při rezervaci, bya taková , že nám bylo řečeno , že jsme debilové , že je vše na internetu

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 7 měsíci

Dobrý den

Děkujeme za Vaši reakci a dovolím si doplnit:

1) Balíček SNIPER se střílí na těchto střelnicích. Morava Ostrava a Placy. Na voucheru, na stránkách Slevomatu v rezervacích je to uvedeno celkem 4x. Na jiných střelnicích NE. Přesto jste přijel na Mělník.
2) V rezervacích na první stránce je uvedeno: Rezervace pro akce Střelba v pohybu (Action maniac) a Sniper klikněte (pouze tyto akce, ne běžné balíčky) ZDE. Vše velkým písmem - větší už systém neumožňuje.
3 )Na druhé stránce rezervací je:BALÍČEK SNIPER - má speciální termíny viz. úvodní stránka. Opět velkým písmem.
4) Na voucheru máte výpis střelnic kde je možné balíček uplatnit. Mělník v seznamu není.
5) Na voucheru máte ONLINE odkaz na rezervace.
6) Velmi rádi Vám s rezervacemi pomůžeme, ale vy jste volal až když jste se na místě dozvěděl, že Váš balíček se zde nestřílí, Tudíž až po rezervaci.
7) Balíček je možno uplatnit, ale TAM KDE SE STŘÍLÍ tento balíček

S úctou Petr Novák

18. 9. 2019
Vladimir

Nelibilo se přístup pořadatelů a hlavně neschopná komunikace a domluva výběru termínu výmluva na dovolený příšerná akce nebudu vůbec nikomu doporučovat měl to být dárek ale nepovedl se

Vyjádření partnera
NKTEAM shooting Před 9 měsíci

Dobrý den

Píšete neschopná komunikace. Zarezervoval jste se na jinou akci, kolegyně Vám zavolala, že tato akce není pro balíček SNIPER, ale pro Střelbu v pohybu (je to u datumu napsáno), Udělal jste rezervaci na jiný datum, ale opět ne na SNIPERA. Zavolali jsme Vám a poradili jsme Vám s rezervací a řekli jsme Vám i volné termíny.
Nikdo se na dovolenou nevymlouval, jen jsme Vám řekli, že tam nejsme každý den, a že v době dovolených je střelnice více naplněná.

Po telefonu jsem Vám odmítl zrušit Vaší rezervaci, storno si každý provádí sám. Překvapilo mne, že jste reagoval, že jsem arogantní, a že vy jste zákazník a my se tak musíme chovat.
Píšete, že je to příšerná akce, ale ještě jste na ní nebyl, tak proč ji haníte.

S úctou Petr Novák

23. 7. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.